Könyvek: Vadászat Tételek száma: 29
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1982166
17193
361
900
Books: Hunting
Széchenyi Zsigmond: Nahar. Indiai utinapló. Bp., 1973-1967, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötésekben, kiadói kissé szakadt papírborítókban. 1793384
17194
361
3800
Books: Hunting
1984-1997 Horgászakalauz 14 kötete. (1984, 1986-1997) Bp., Népszava-Magyar Országos Horgász Szövetség. Kiadói papírkötés, változó állapotban, egy-két kopott borítóval, egy ismétlődéssel, de alapvetően jó állapotban. 2044196
17195
361
Books: Hunting
Nemeskéri-Kiss Sándor: Pipaszó. Derű emlékek egy változatos életből. Bp.,1942, Dr. Vajna és Bokor,(Athenaeum-ny.), 359+1 p+ 15 t. (8 levélen.) Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval. 1791812
17196
361
Books: Hunting
Gareth Purnell-Alan Yates-Chris Dawn: Horgász enciklopédia. Fordította: Bogárdi Hilda, Zsembery Péter. hn.,1998, Pi Book Manager Iroda Kft. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. 1833256
17197
361
Books: Hunting
2 vadászkönyv: Vadászati alapismeretek. Szerk.: Dr. Borzsák Benő. Bp.,1988, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés. + Vadászévkönyv 2000. 1793318
17198
361
Books: Hunting
Etetőanyagok, etetési technikák. Szerk.: Oggolder Gergely. Horgászhalaink XI. Bp.,2000, Fish. Kiadói papírkötés. 1793313
17199
361
Books: Hunting
Békés halaink horgászata. Szerk.: Oggolder Gergely. Horgászhalaink VII. Bp.,1998, Fish. Kiadói papírkötés. 1793307
17200
361
Books: Hunting
Műcsalis horgászat. Szerk.: Oggolder Gergely. Horgászhalaink XII. Bp.,1999, Fish. Kiadói papírkötés. 1745466
17201
361
Books: Hunting
Tolnai Kálmán: Vadászoknak, horgászoknak. Budapest, 1989, Népszava. Kiadói papírkötésben 1793352
17202
361
Books: Hunting
Horgászunk! Magyarország horgászvizei. Bp.,1989, Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Kiadói papírkötés. 2033644
17203
361
Books: Hunting
Dr. Zoltán Ödön: A vadászat magyar jogi rendje. Bp., 1978, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó, 799 p. Kiadói egészvászon kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban. 2033619
17204
361
Books: Hunting
Gyimesi György: Volga menti vadászatok. Pozsony,1985,Madách. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. + A mező- és erdőgazdaság munkaegészségügye. Szerk.: Kanyó Béla, Vilmon Gyula. Bp., 1963, Medicina. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, intézményi bélyegzővel. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft