Metszetek Tételek száma: 83
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2064704
11062
361
Engravings
cca 1810 A perzsa király. Rézmetszet. 20x26 cm 2064367
11063
361
Engravings
cca 1800 3 db néprajzi, történelmi témájú metszet. 26x17 cm 2064703
11064
361
Engravings
Diderot, Denis u. d'Alembert,: Recuil de planches sur les sciences, les arts liberaux, et les arts méchaniques. Paris, 1770. 18 db szórvány szövegoldal, 39 db egy és kétoldalas rézmetszet bányászat témában 41x50 cm 2064592
11065
361
Engravings
cca 1900 kb 40 db színes és egyszínű litografált tábla lexikonokból 1401181
11066
361
26000
Engravings
1835 Die Jagd. Jacob Ruisdael (1628-1682) festmény után készült metszet, papíron, üvegezett sérült keretben, jelzett a metszeten (kiadó), 35×46 cm 1401192
11067
361
26000
Engravings
cca 1830 Festmény után készült metszet, papíron, jelzés nélkül, üvegezett sérült keretben, 42×53 cm 1401197
11068
361
26000
Engravings
cca 1830 Festmény után készült metszet, papíron, jelzés nélkül, üvegezett sérült keretben, 40×46 cm 1406186
11069
361
26000
Engravings
cca 1850 Johann Roth festménye után készült metszet, üvegezett keretben, 36×46 cm 1406043
11070
361
26000
Engravings
cca 1850 Philip Wouwerman festménye után készült metszet, üvegezett keretben, 31×42 cm 1871555
11071
361
26000
Engravings
cca 1850 Philip Wouwerman festménye után készült metszet, üvegezett keretben, 31×42 cm 840536
11072
361
Engravings
1 db II. (Kopasz) Károlyt ábrázoló rézmetszet a cca 1830-ban Milánóban kiadott Il costume antico e moderno (vol. VIII) illusztrációi közül. 15x22 cm 1603325
11073
361
Engravings
A Vezúv kitörése, rézmetszet, papír, javításnyomokkal, 56×40 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft