Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 136

Ezüst(Ag) "szívem kulcsa" medál, jelzett, 2×0,6 cm, bruttó: 1,4 g
19104.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Aranyozott ezüst(Ag) fülbevalópár, jelzett, h: 2 cm, nettó: 2,6 g
19105.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Ezüst(Ag) fülbevalópár sárga kővel, jelzett, h: 2,5 cm, bruttó: 3,2 g
19106.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Ezüst(Ag) zománcozott szélmalom charm, jelzett, 1,1×0,8 cm, bruttó: 1,8 g
19107.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Ezüst fülbevaló pár ícírkonnal 3,1 g
19108.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75

Ezüst fülbevaló pár 1,8 g
19109.

Ezüst fülbevaló pár 1,8 g

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Ezüst (Ag.) lábas sószóró, jelzett, m:10 cm, nettó:70  g
19110.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
27

Ezüst(Ag) körös karkötő, jelzett, h: 18 cm, nettó: 4,5 g
19111.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Ezüst(Ag) virágos csüngős fülbevalópár, jelzett, 7×2 cm, nettó: 10,4 g
19112.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Ezüst(Ag) masszív fonott karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 8,2 g
19113.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Ezüst(Ag) négyszögletes köves fülbevalópár, jelzett, 0,4×0,4 cm, bruttó: 0,5 g
19114.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Ezüst(Ag) fülbevalópár, fekete kővel, jelzett, bruttó: 1,7 g
19115.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft