Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 136

Ezüst(Ag) karperec, jelzés nélkül, d: 6 cm, nettó: 15,1 g
19012.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Ezüst(Ag) nyaklánc, sérült medállal, jelzett, h: 52 cm, 4×1,2 cm, bruttó: 4,7 g
19013.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Ezüst(Ag) karperec, Bulgari jelzéssel, 6×5,5 cm, bruttó: 7,5 g
19014.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Ezüst(Ag) gömbös fülbevalópár, állítható hosszúság, jelzett, h: 6,5 cm, nettó: 2,2 g
19015.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Ezüst(Ag) fülbevalópár, apró kövekkel, Bulgari jelzéssel, d: 1,2 cm, bruttó: 2,5 g
19016.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Ezüst(Ag) nyaklánc, szívecskés függővel, jelzett, h: 38 cm, nettó: 3 g
19017.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Ezüst(Ag) charm, jelzett, bruttó: 1,8 g
19018.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

Aranyozott ezüst (Ag) karikafülbevaló-pár, jelzett, d: 3 cm, nettó: 4,16 g
19019.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Ezüst(Ag) mandzsettagomb, párban, jelzett, 2×1,6 cm, nettó: 21,8 g
19020.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Ezüst(Ag) kanál, 3 db, jelzett, h: 12 cm, nettó: 29 g
19021.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38
9

Ezüst(Ag) karkötő, Pandora jelzéssel, d: 5 cm, nettó: 13,1 g
19022.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Ezüst(Ag) zománcozott gömb charm, jelzett, bruttó: 1,9 g
19023.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft