Könyvek: Utazás, helytörténet Tételek száma: 236
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1989508
15613
360
Books: Travelling, Local History
Tirol, Natur Kunst Volk Leben - Tiroler Gaststätten. Innsbruck 1927 Tiroler Landesverkehrsamt, Kiadó vászonkötsés, laza fűzéssel, loose binding. 1952443
15614
360
Újpest története. Szerk.: Gerelyes Ede. Bp., 1977. Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban 1966209
15615
360
Dávid-K. Németh-Torma, Tóth: Tanulmányok Tamási történetéből. Őskor, római kor, középkor, török kor. Szerk: Torma István. Tamási, 2015. 237p. KIadói kartonálásban. 1966339
15616
360
Végh Antal:Erdőháton, nyíren. Magyarország felfedezése sorozat Bp. 1972 Szépirodalmi Könyvkiadó, Egészvászon kötésben, kissé sérült papír védőborítóval 1952611
15618
360
A nyíregyházi Leánykálvineum. Református Tanítónőképző és Líceum Intézetének jubileumi évkönyve. 1928-1998. Szerk.: Ferenc Miklósné et alii. Nyíregyháza, 1998, (START-ny.) Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. 1953587
15619
360
Nyíregyháza. Megjelent a város felszabadulásának negyvenedik évfordulóján. Szerk.: Kopka János. Nyíregyházi Kiskönyvtár 14. sz. Nyíregyháza, 1984, Nyíregyháza Városi Tanács. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötésben, ajándékozási sorokkal. 2001863
15623
360
Szalai György: Kőbánya története. Bp., 1970, Budapest Főváros X. Kerületi Tanács Végrehajtó Bizottsága. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói, kissé szakadozott papír védőborítóban 2001467
15625
360
Balázs Ferenc: Bejárom a kerek világot 1923-1928 - A rög alatt 1928-1935. Püski Kiadó, 1999 1928959
15626
360
Gerő László: Eger. Magyar Műemlékek. Magyar Műemlékek. Bp., 1957, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban 1911641
15627
360
Brunton, Paul: India titkai. Fordította: dr. Baktay Ervin. Bp., é.n., Rózsavölgyi. Harmadik kiadás. Kiadói félvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel. 2004697
15628
360
Antal Károly: Szemelvények a Cserhát-völgyi községek történetéhez 1265-1985. Salgótarján, 1987. 1000 példány 2004674
15629
360
Askercz Éva: Sopron anno-Polgári bútorok a 18. és 19. századi Sopronban (kétnyelvű) Fekete Cédrus Könyvkereskedés, 1997. Kiadói kartonálás Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft