Könyvek: Vallás

Tételek száma: 69

17430.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Bíró Sándor et al.: A magyar református egyház története. Bp., 1949, Kossuth. Félvászon kötésben, jó állapotban.
17431.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

17432.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

17433.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

17434.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Sárai Szabó Katalin-Balogh Mihály: Egy református lelkész és felesége a 20. században. Vargha Tamás és Vargha Tamásné Magay Mária élete és munkássága. Bp., 2016,Magyarországi Református Egyház Zsinati Hivatala. Első kiadás. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói kartonált papírkötés.
17435.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

A katolikus hittérítés története. Szerk.: Lévay Mihály. 1. köt. Bp., 1937, Franklin. Foltos vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
17436.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

A 120 éve született Mindszenty József bíboros, hercegprímás és a Váci Egyházmegye kapcsolata. Mindszenty József tanítása és példája a HIT ÉVE tükrében. Összeáll.: Pálos Frigyes. Vácegyházmegye Múltjából. Vác, 2013, Váci Székesegyházi Kincstár és Egyházmegyei Gyűjtemény. Kiadói papírkötés.
17437.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Pálffy Erzsébet: Baylon Szent Paszkál élete. Eucharisztikus művek és egyesületek védőszentje. Bp.,1932, "Ferences Közlöny",(Vác, Kapisztrán Nyomda-ny.), 322 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
17438.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

A 'gyermek Jézusról' nevezett Szent Terézia nővér karmelit apácának önéletrajza. (1873-1897.) Ford.: Nagyfejtő Gabriella. Bp.,1926,Szent István-Társulat. Ötödik kiadás. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé laza fűzéssel.
17439.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Bíró László: Rendelkezésre állok. Elmer István és Kipke Tamás beszélgetése Bíró László tábori püspökkel. Pásztorok. Bp.,2013, Szent István-Társulat. Kiadói kartonált papírkötés. Bíró László tábori püspök dedikációjával.
17440.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Koren Pál: Luther és Melanchton. Jellemrajz. Békéscsaba, 1898, Povázsay Testvérek, 48 p. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval és lapszélekkel.
17441.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft