Könyvek: Történelem Tételek száma: 115
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1961723
15785
354
Books: History
Izsák-Pölöskei-Romsics-Urbán: Magyar miniszterelnökök. Bp., 2003. Kossuth Kiadó. Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval 1962671
15786
354
Books: History
Juhász Vilmos: Nagy hódítók. Az emberi alkotás regényei II. (Bp.,1942,)Béta, 736+4 p.+XII t. Kiadói félvászon-kötés, sérült gerinccel. 1951914
15787
354
Books: History
Katona Tamás (szerk.): A korona kilenc évszázada. Bibliotheca Historica. Bp.,1979, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval. 1949547
15788
354
Books: History
Bertényi Iván-Gyapay Gábor: Magyarország rövid története. Bp.,1995, Maecenas. Harmadik, javított kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. 1951326
15789
354
Books: History
C.W. Ceram: A régészet regénye. Fordította: Gottschlig Ferenc. Bp., 1975, Gondolat. Harmadik, bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban. +Zenon Kosidowski: Aranykönnyek királysága. Bp.,1979, Móra. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 1953633
15790
354
Books: History
Sztárai Mihály: História Perényi Ferenc kiszabadulásáról. Perényi Péter élete és halála. Magyar Ritkaságok. Bp., 1985, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. 1953637
15791
354
Books: History
Tar Lőrinc pokoljárása. Középkori magyar víziók. Magyar Ritkaságok. Bp., 1985, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. 1950603
15792
354
Books: History
Taine, Hippolit Adolf: A jelenkori Francziaroszág alakulása. Ford. Dr. Toldy László, Csiky Gergely. 1 köt. Bp. 1881. MTA. 1 sztl. lev. 664 l Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben. Egyetlen magyar kiadás. 1950852
15793
354
Books: History
Szigeti István: A szent korona titka. Lakitelek, 1996, Antológia Nyomda. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 1953610
15794
354
Books: History
John T. Salvendy: Rudolf. Ford. Hárdi Lilla. Tudomány Könyvtár. Bp.,1988, Közgazdasági és Jogi. Kiadói papírkötés. 1844264
16500
354
Books: History
Rátz Kálmán: Oroszország története. Ősidőktől - 1917 November 6-ig. Bp., 1943, Grill Károly, XVI+629 p. Fekete-fehér fotókkal, térképpel illusztrált. Átkötött kissé kopott félvászon-kötés, belül jó állapotban. 1902982
16501
354
Books: History
Danielik János: A történet szelleme. Történeti-bölcselmi értekezés. Pest, 1857. 138p. Korabeli félbőr kötésben. Ritka! Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft