Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 195

Osztrák-Magyar Monarchia 1917. "Habsburg Ottó trónörökös" Br emlékérem. Szign.: H. Kautsch (65mm) T:2  Austro-Hungarian Monarchy 1917. "Archduke Otto von Habsburg" Br commemorative medal. Sign.: H. Kautsch (65mm) C:XF
30588.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
20

1848. "A hagyományainkban van a jövőnk és a becsületünk - Nemzetőrség / Református Nagytemplom - Debrecen" kétoldalas fém emlékérem (32mm) T:1-,2
30589.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

30590.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1865. "Kisapponyi Bartakovics Adalbert egri érsek papságának 50. évfordulója" Br emlékérem. "ADALBERT BARTAKOVICS DE KISAPPONY AEPPVS AGRIENSIS / POST X LVSTRA A PRIMITIIS MDCCCLXV - DE ECCLESIA PATRIA LITERIS ZELO AMORE LIBERALITATE OPTIME MERENTI METROPOLIT CAPITVLVM AGRIENSE". (44mm) T:2-  ph. Hungary 1865. "50th anniversary of Entering the Priesthood of Archbishop Adalbert Bartakovics" commemorative Br medallion. (44mm) C:VF edge error
30591.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1867. "Emlékül az 1865. évi Országgyűlés megnyitására / Éljen a Haza - Es Lebe Das Vaterland" bronz emlékérem (39mm) T:VF karc
30592.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1886. "A Pécsi Dalárda 25. évi fennállásának emlékére 1886 / Édes hazánk! Kedves dalunk! Érted élünk, érted halunk!" Br emlékérem (60mm) T:1- kis patina
30593.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1897. "Szilágyi Sándor történész, az MTA rendes tagja születésének 70. évfordulójára" Br emlékérem "ALEXANDER SZILÁGYI - AET. LXX / RERVM. HVNGARICARVM. AC. TRANSSYLVANICARVM. INDAGATORI. INDEFESSO. 1897 - K.B. - BÁTHORY BETHLEN RÁKÓCZY" Szign.: Anton Scharff (57mm) T:1- kis ph.  Hungary 1897. "Alexander Szilágyi" commemorative Br medallion. Sign.: Anton Scharff (57mm) C:AU small edge error Hauser: 7914.
30594.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
14

30595.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1933. "XXIII. Országos Dalosverseny emlékére" / 1933.VII.2." névre szóló ezüstözött Br emlékérem, sorszámozott, füllel, kulcstartó lánccal. Szign.: Fonyó (85x73mm) T:2-
30596.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

1933. "IV. Jamboree - Gödöllő-Hungaria" zománcbetétes cserkész emlékérem (70mm) + 1933. "Jamboree Budapest- Gödöllő" felvarró T:2
30597.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

1934. Magyar Honvédsereg Br sport díjérem, hátoldalon "HDSG sportversenyek 1934. Kerékpáros csapatverseny" (30x44,5mm)T:2
30598.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1935. "Budapest Sport Egyesület versenydíja" kétoldalas Br díjérem (40mmm) T:1-
30599.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft