Nyomtatványok

Tételek száma: 217

cca 1960 3 db operafüzet (Magyar Állami Operaház): Báthory Zsigmond, Tell Vilmos, Turandot. Tűzött papírkötésben, jó állapotban.
12646.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

12647.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1963-1989 Magyar Nemzet 2 száma, 1963. nov. 23. XIX. évf. 274. szám, 1989. június 17. LII. évf. 140 sz. Benne a kor híreivel, J. F. Kennedy amerikai elnök meggyilkolásával, 1956-os vértanúk újratemetésének hírével. Változó állapotban.
12648.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

cca 1964-1971 Szentendrei emléklapok Szánthó Imre grafikáinak reprodukcióival, 5 db, közte egy jelzett fametszet, különböző méretben
12649.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

A Magyar Sakkélet c. sakkújság 1968-1977 közötti évfolyamai bekötve egészvászon kötésbe.  Jó állapotban.
12650.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

1968 Csillebérc ifjúgárda altábor, felvasalható címke 8x13 cm
12651.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

cca 1970 6 db különféle modern japán látképes nyomtatvány
12652.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

cca 1970 10 db retró pornó újság
12653.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

cca 1970 5 db filmes újság és nyomtatvány
12654.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1971-1981 Frank Tibor (1948-) történész 12 db különlenyomata, közte 6 db dedikálttal. Valamint Dán Róbert (1936-1986) irodalomtörténész, hebraista, filológus 2 db különlenyomata, közte 1 db dedikálttal. A dedikált példányok Szepes Erika (1946-)  irodalomtörténész, klasszika-filológus, részére dedikáltak.
12655.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1972 Az erdő. XXI. évf. 1-12 sz. Teljes évfolyam. Modern félvászon-kötésben, szép állapotban.
12656.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1974 Kínai újság Mao Ce Tung temetéséről szóló tudósítással / Chinese newspaper with screening of his funeral
12657.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft