1961-1962 Baróti Géza, Forgács István, Liska Dénes: A Szabó család 21-29. (Kivéve 23. szám.) Sajdik Ferenc rajzaival. Bp., Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Átkötött egészvászon-kötés, a 23 szám hiányzik. Szép állapotban.
1963-1989 Magyar Nemzet 2 száma, 1963. nov. 23. XIX. évf. 274. szám, 1989. június 17. LII. évf. 140 sz. Benne a kor híreivel, J. F. Kennedy amerikai elnök meggyilkolásával, 1956-os vértanúk újratemetésének hírével. Változó állapotban.
1971-1981 Frank Tibor (1948-) történész 12 db különlenyomata, közte 6 db dedikálttal. Valamint Dán Róbert (1936-1986) irodalomtörténész, hebraista, filológus 2 db különlenyomata, közte 1 db dedikálttal. A dedikált példányok Szepes Erika (1946-) irodalomtörténész, klasszika-filológus, részére dedikáltak.