https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 222

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Csiffáry Gergely-B. Huszár Éva: Heves megye II. József-kori katonai leírása. (1783-1785.) Eger, 1999, Heves Megyei Levétár. Kiadói papírkötés. Megjelent 300 példányban. Földrajzi névmutatókkal, Heves megye katonai leírásának fakszimiléjével, térkép-melléklettel.
1
15084.

Csiffáry Gergely-B. Huszár Éva: Heves megye II. József-kori katonai leírása. (1783-1785.) Eger, 1999, Heves Megyei Levétár. Kiadói papírkötés. Megjelent 300 példányban. Földrajzi névmutatókkal, Heves megye katonai leírásának fakszimiléjével, térkép-melléklettel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Tanulmányok Budapest múltjából XIX. kötet. A Budapesti Történeti Múzeum évkönyve. Szerk.: Tarjányi Sándor. Bp.,1972, BTM. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
1
15085.

Tanulmányok Budapest múltjából XIX. kötet. A Budapesti Történeti Múzeum évkönyve. Szerk.: Tarjányi Sándor. Bp.,1972, BTM. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Dr. Németh Imre-Somogyi György-Dr. Koch József: Paks Nagyközség Monográfiája. Szerk.: Dr. Németh Imre. Paks,1976, Paks Nagyközségi Tanács. Paks Monográfiája Név-, tárgymutató, képek, ábrák, táblázatok jegyzékével. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
1
15086.

Dr. Németh Imre-Somogyi György-Dr. Koch József: Paks Nagyközség Monográfiája. Szerk.: Dr. Németh Imre. Paks,1976, Paks Nagyközségi Tanács. Paks Monográfiája Név-, tárgymutató, képek, ábrák, táblázatok jegyzékével. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Vegyes Budapest témájú könyvtétel,   Pereházy Károly: A várnegyed. Élesdy István akvarelljeivel. Bp., 1979, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.   Budapesti tájékoztató. Útikalauz. Bp.,1956, Fővárosi Idegenforgalmi Hivatal. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.   Valamint 2 db budapesti városképes leporelló.
1
15087.

Vegyes Budapest témájú könyvtétel, Pereházy Károly: A várnegyed. Élesdy István akvarelljeivel. Bp., 1979, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Budapesti tájékoztató. Útikalauz. Bp.,1956, Fővárosi Idegenforgalmi Hivatal. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. Valamint 2 db budapesti városképes leporelló.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Vegyes uti és helytörténeti könyvtétel, 12 db. The Rough Guide to Croatia (Rough Guides, 2005), Az Ír-sziget (Cartographia, 2004), Brüsszel (Marco Polo), Dr. Vajkai Aurél: Badacsony és környéke (Panoráma balatoni sorozata, Bécs hova menjünk vásárolni?, Hortobágy útikalauz, Két keréken a Balatonnál...stb. Közte prospektusokkal, és térképpel is.
1
15088.

Vegyes uti és helytörténeti könyvtétel, 12 db. The Rough Guide to Croatia (Rough Guides, 2005), Az Ír-sziget (Cartographia, 2004), Brüsszel (Marco Polo), Dr. Vajkai Aurél: Badacsony és környéke (Panoráma balatoni sorozata, Bécs hova menjünk vásárolni?, Hortobágy útikalauz, Két keréken a Balatonnál...stb. Közte prospektusokkal, és térképpel is.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Szerb Antal: Budapesti kalauz marslakók számára. Kolozsváry Sándor rajzaival. Bp.,1991, Officina Nova. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. Reprint.
1
15089.

Szerb Antal: Budapesti kalauz marslakók számára. Kolozsváry Sándor rajzaival. Bp.,1991, Officina Nova. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. Reprint.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Baranyavármegye távolsági táblázata. Pécs, 1900. Taizs József. 132p. Fűzve, borító nélkül
1
15090.

Baranyavármegye távolsági táblázata. Pécs, 1900. Taizs József. 132p. Fűzve, borító nélkül

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Táncsics Mihály. Komáron megyei múzeumi szervezet 1985.  93p.
1
15091.

Táncsics Mihály. Komáron megyei múzeumi szervezet 1985. 93p.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1944 Magyarország helységnévtára 1944. Szerk.: M. Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Bp., [1944], Hornyánszky Viktor Rt.,XII+680 p. Javított gerincű félvászon-kötésben, kopott borítóval, javított kötéssel.
1
15092.

1944 Magyarország helységnévtára 1944. Szerk.: M. Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Bp., [1944], Hornyánszky Viktor Rt.,XII+680 p. Javított gerincű félvászon-kötésben, kopott borítóval, javított kötéssel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
EUR
,
15,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Kugler Alajos: Vezető Sopronvármegye és Sopron sz. kir. város egyesített muzeumában. Kiadja: Sopronvármegye és Sopron sz. kir város régészeti társulata. Sopron,(1904),Röttig Gusztáv, 59 p.+XVII t. Kiadói félvászon-kötés.
1
15093.

Kugler Alajos: Vezető Sopronvármegye és Sopron sz. kir. város egyesített muzeumában. Kiadja: Sopronvármegye és Sopron sz. kir város régészeti társulata. Sopron,(1904),Röttig Gusztáv, 59 p.+XVII t. Kiadói félvászon-kötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
A soproni ipar 100 éve. 1847-1948. Kiállítási katalógus. Sopron, 1948, Röttig-Romwalter Nyomda Rt, 42 l. 1 t. (színes) + 8 t. (fekete-fehér.) Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, az első lap sérült, szakadt.
1
15094.

A soproni ipar 100 éve. 1847-1948. Kiállítási katalógus. Sopron, 1948, Röttig-Romwalter Nyomda Rt, 42 l. 1 t. (színes) + 8 t. (fekete-fehér.) Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, az első lap sérült, szakadt.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Nyíregyháza története. Szerk.: Cservenyák László-Mező András. Nyíregyházi kiskönyvtár 15. Nyíregyháza, 1987, (Debrecen, Alföldi Nyomda.) Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
15095.

Nyíregyháza története. Szerk.: Cservenyák László-Mező András. Nyíregyházi kiskönyvtár 15. Nyíregyháza, 1987, (Debrecen, Alföldi Nyomda.) Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
EUR
,
11,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz