Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 260
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1916993
17503
350
Luis Vélez de Guevara: A sánta ördög. Szegő István fordítását átdolgozta: Benyhe János. Kondor Béla 10 db rézkarcával. Bp., 1962, Európa, 129+3 p+10 t. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban. Megjelent 5000 példányban. 1916905
17504
350
Latinovits Zoltán: Ködszurkáló. Bp.,1973,Magvető, 216 p.+12 t.Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, jó állapotban. Ritka! Első kiadás. 1946213
17505
350
Márai Sándor: Ami a naplóból kimaradt. 6 kötet. Teljes! (1946-1946,1947, 1948,1949, 1950-1951-1952, 1953-1954-1955.) Toronto,1991-2003, Vörösváry. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Első kiadások! Emigráns kiadás! 1919681
17506
350
V. Ecsedy Judit: A könyvnyomtatás Magyarországon a kézisajtó korában 1473-1800. Bp., 1999, Balassi. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 1946469
17507
350
Móricz Zsigmond: Bor, szerelem, bánat. Elbeszélések. Haranghy Jenő rajzaival. Bp.,(1929),Athenaeum, 203+4 p. Első kiadás. Átkötött virágmintás egészvászon-kötés, névbejegyzéssel, jó állapotban. 1928565
17508
350
Telekiek alapítványa. Az Akadémiai Könyvtár az alapítástól az önálló könyvtárépületig. 1826-1988. MTA Könyvtárának közleményei. Összeállította: Fekete Gézáné. Bp., 1989, MTA Könyvtára. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 1925204
17509
350
2 db könyv - Weizsäcker, Carl Friedrich von: A német titanizmus. Bp., 1989, Európa + Lotman, Jurij: Puskin. Bp., 1987, Európa. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 1919674
17510
350
3200
Sztaniszlavszki, K.Sz.: Egy színész felkészül... Bp., 1946, Athenaeum. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban. 1919567
17511
350
Nagy András: Európa utolsó nyara. Bp., Magvető. DEDIKÁLT! Kiadói papírkötés, jó állapotban. 1916897
17512
350
Tar Sándor: Lassú teher. Bp.,1998,Magvető. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. 1979385
17513
350
Zelk Zoltán: A hűség és a hála éneke. Bp., én. Athenaeum. Sztálin 70. születésnapjára írt dicsőítő vers. Egészvászon kötésben. 1988418
17514
350
Hauptmann Gerhart: Az elsüllyedt harang. Fordította: Lenkei Henrik. Bp.,1909,Lampel R. (Wodianer F. és Fiai. ) Kiadói papírkötésben, foltos borítóval, javított, sérült gerinccel, szétvált kötéssel. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft