Reklám Tételek száma: 73
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2373942
12047
35
40000
Advertisement
cca 1930 Hotel Continental - Népfürdő Budapest nagy méretű zománcozott fém reklám tábla kopásokkal. / Enameled Hotel sign. Damaged. 51x33 cm 2368138
12048
35
Advertisement
cca 1930 Alumínium dombornyomott Petrix zseblámpa reklámtábla, kopásnyomokkal, 17×8 cm 2370050
12049
35
Advertisement
cca 1930 Weiss Manfréd magyar alumínium feliratos fém hamutál. / Aluminum ashtray. 11x11 cm 2365631
12050
35
Advertisement
cca 1930 Bp. IV., Förster Miklós Apostolok Sörözője irredenta teremmel reklámlap 2371830
12051
35
Advertisement
cca 1930-1940 A New York-i Engineering Machinery Company által forgalmazott The Cleveland Trencher Co. gyártmányú földmunka gépek angol nyelvű prospektusai, hozzá tartozó fotókkal: Model 80 (3 db), Model 90 (3 db fotó), Model 95 (5 db fotó), Model 110 (5 db), Model 170 (3 db), valamint egy 'Model 140' munkagép angol nyelvű leírása (4 oldal.), fotók, egy prospektus ketté szakadt, egy-két fotón és prospektuson kis sérülések, 20x25 cm 2321005
12052
35
Advertisement
1930 Jellinek [Ernő] húsvéti árjegyzéke. Bp., Magyar Földrajzi Intézet Rt-ny., litografált, 4 sztl. lev., 8x11 cm 2373256
12053
35
Advertisement
cca 1930-35 2 db kis méretű budapesti gyógyszertári karton doboz: Szent Szív gyógyszertár, Baross u. 44, Mária u. sarok, illusztrált, korabeli felirattal + Kígyó gyógyszertár, Ferenciek tere, illusztrált, korabeli felirattal 2361891
12054
35
Advertisement
1936 Liszaboni taxitársaság zsebnaptár füzete benne a használt automobilok képeivel / Lisboa taxi company calendar with images of the cars used. 16 p. 2373483
12055
35
Advertisement
cca 1940 Bayer: Az emberi test/3 gyógyszer. Bp., Klösz-ny., gyógyszerész prospektus, reklámanyag, 16x11 cm 2373462
12056
35
Advertisement
1943 Montilier francia nyelvű svájci karóra reklám, 21x15 cm 2359453
12057
35
Advertisement
Molnár és Moser Droguisták Bp. IV. fürdőszappan papírdoboza, 17×25,5×4,5 cm 2371718
12058
35
Advertisement
8 db Beszkárt HÉV számolócédula Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft