Festmények és grafikák

Tételek száma: 275

Kocsis Imre (1940-): Csönd. Rézkarc, papír, foltos, jelzett, üvegezett keretben, 25×27 cm
10098.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Kondor Béla (1931-1972): Ide bele. Rézkarc, papír, utólagos jelzéssel, paszpartuban, 15×8 cm
10099.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16

Kopátsy Sándor (?-): "Andor". Olaj, vászon, keretben, 50×60 cm
10100.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

10101.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

10102.

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
92,14
106,25

10103.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

B. Koppány György (?-?): Juhász (2 db). Színezett rézkarc, papír, jelzett, 17,5×12 cm (2×)
10104.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Koszkol jelzéssel: A karaván halad. Tempera, karton, üvegezett keretben, 49×69 cm
10105.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Koszta jelzéssel: Asszony. Szén, papír, felcsavarva, kis szakadással,  63×51 cm
10106.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Kónya József (?-?): 4 db grafika. Különböző technikák, papír kartonon, jelzettek, 21x14 cm és 14x13 cm közötti méretben.
10107.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Kós Károly (1883-1977): Ház, színes linómetszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 11×11 cm
10108.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Kós Károly (1883-1977): Városháza, színes linómetszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 11×11 cm
10109.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft