Nyomtatványok Tételek száma: 252
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1917621
12789
341
Printed Materials
1912 Két máramarosi újság egy-egy száma 1917620
12790
341
Printed Materials
1912 A Sziget és vidéke c. újság egy száma 1903856
12791
341
Printed Materials
cca 1912-1921 Rózsahegy-Fonógyár, 3 db estélyi meghívó közte keleti álarcosbál is 1922379
12792
341
Printed Materials
1913 Palugyai szőlő és borgazdaság Pozsony fejléces számla 1917996
12793
341
Printed Materials
1913-1956 Vegyes papírrégiség tétel, közte számolócédulák, számlák, meghívók...stb. 1652046
12794
341
Printed Materials
1914 A Pesti Hírlap naptára az 1914. szökőévre. 24. évf. Bp., Légrády-Testvérek. Kiadói egészvászon-kötés, az elülső szennylap és első oldal kijár, szakadt, a 111/112. oldal kijár. 1627490
12795
341
Printed Materials
1914 Műszaki naptár. 18. évf. Szerk.: Mihályfi József. Bp., "Pátria". Kopott egészvászon-kötésben. 1901037
12796
341
Printed Materials
1915 A Nap 2 száma, 1915. junius 4.,1915. okt. 1. XII. évf. 156 sz.,278. sz. Benne a kor, az I. világháború híreivel, közte: jelentéssel Przemysl bevételéről, valamint sikertelen orosz offenzíva hírével. 1743827
12797
341
Printed Materials
1915 Helyi érdekű vasutak. Kör alakú mozdonyszín látványterve / Railway garage plan 70x35 cm 1797163
12798
341
Printed Materials
1916 Hölgyek naptára. Szerk.: S. Bokos Malvin. XXXIII. évf. Bp.,1916, Légrády Nyomda és Könyvkiadó Rt., 344 p. Átkötött egészvászon-kötés. 1652043
12799
341
Printed Materials
1916 A Pesti Hírlap naptára az 1916. szökőévre. 26. évf., Szerk. Schmittely József. Bp., Légrády-Testvérek. Kiadói egészvászon-kötés, kissé laza fűzéssel. 1922463
12800
341
Printed Materials
1916 a Debreceni lelkészi tár 13. évf. 1. száma, érdekes írásokkal, ragasztott papírkötésben Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft