Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 140

16644.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

David Piper: A művészet élvezete. Fordította: Turai Hedvig. Bp., 1987, Helikon. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.
16645.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Jurij Vasznyecov. Leningrád, 1984, Aurora. Orosz nyelven. Rengeteg illusztrációval. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, kiadói kartontokban.
16646.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Alexander Deineka. Leningrád, 1982, Aurora. Német nyelven. Rengeteg illusztrációval. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
16647.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

16648.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Michail Wrubel. Leningrád,1986,Aurora-Kunstverlag. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
16649.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

16650.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Gábor Áron kiállítása a Fiatal Művészek Klubjában. 1985. nov. 14-28. Magyar és angol nyelven. A kiállításhoz tartozó képeslappal. A művész által aláírt.
16651.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Werner Forman-Cottie A. Burland: Götter, Geister und Dämonen. Prága, 1973, Artia. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban,
16652.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Csataképek. Bp.,1980, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
16653.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

John Heskett: Industrial design. London, 1984, Thames and Hudson. Angol nyelven. Kiadói papírkötésben.
16654.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Z. Gács György: A festészet technológiája. Bp.,1954, Képzőművészeti Alap. Kiadói kopottas félvászon-kötésben. Megjelent 2000 példányban.
16655.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft