Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 49
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1896670
10536
338
Ex libris - small-graphics
Olvashatatlan jelzéssel: Ex libris Paul Pfister (cica). Színes litográfia, papír, 11×8 cm 1830336
10537
338
Ex libris - small-graphics
Olvashatatlan jelzéssel: 23. Országos Ifjúsági Bélyegkiállítás. Rézkarc, papír, 6×10 cm 1896684
10538
338
Ex libris - small-graphics
Olvashatatlan jelzéssel: Ex libris Reuter Camillo dr. Rézkarc papír, 11,5×8,5 cm 1901091
10539
338
Ex libris - small-graphics
Jelzés nélkül: Kisfiú lepkével, rézkarc, papír, 15x10 cm 1897720
10540
338
Ex libris - small-graphics
Jelzés nélkül: Ex libris Bibliothecae Universitatis Kolozsvár. Heliogrvúr, papír, 11×7 cm 1897039
10541
338
Ex libris - small-graphics
Jelzés nélkül: Galambos Ferenc erotikus ex libris. Klisé, papír, jelzett, 7,5x4,5 cm 1900480
10542
338
Ex libris - small-graphics
Jelzés nélkül: Humoros jogi ex libris Dr Lustig István. Klisé, papír, 7,5×5,5 cm 1899506
10543
338
22000
Ex libris - small-graphics
Vegyes exlibris tétel, kb. 240-250 db. Különféle nyomótechnikákkal, 13x18 cm és 5x3 cm közötti méretben. 1887351
10544
338
4600
Ex libris - small-graphics
cca 1960-1990 31 db különböző magyar és külföldi ex libris, többsége jelzett, 4×7-12×11 cm 1887962
10545
338
15000
Ex libris - small-graphics
15 db kortárs rézkarc, jelzettek (Pencz Anna, Keszi Dániel, Mészáros Anna, stb.), különböző méretben 1881446
10546
338
Ex libris - small-graphics
1874736
10547
338
Ex libris - small-graphics
1977 Kisgrafika, a Kisgrafikai Barátok Köre Értesítője XVI. évfolyam 2. szám, 48p Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft