https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Falerisztika: Kitüntetések, jelvények

Tételek száma: 84

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest" zománcozott fém jelvény hátlapon "TÖRV. VÉD." jelzéssel (25mm) T:2
1
31257.

Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest" zománcozott fém jelvény hátlapon "TÖRV. VÉD." jelzéssel (25mm) T:2

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
5
 
1939. "Rozsnyói Kossuth-szobor visszaállítására" fém kitűző nemzetiszínű szalaggal (22x29mm) T:2 kis patina
1
31258.

1939. "Rozsnyói Kossuth-szobor visszaállítására" fém kitűző nemzetiszínű szalaggal (22x29mm) T:2 kis patina

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
11
 
1942. "A középiskolai sport értékes támogatásáért 1942. VI. 15. Kisok / Dulce et decorum este pro patria mori" fém sportplakett eredeti tokban (98x64mm) T:2
1
31259.

1942. "A középiskolai sport értékes támogatásáért 1942. VI. 15. Kisok / Dulce et decorum este pro patria mori" fém sportplakett eredeti tokban (98x64mm) T:2

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
9
 
1947. "Mezőközpont T.E. Evezősszakoszt. 1947. Turaverseny II." fém díjplakett (50x72,5mm) T:2
1
31260.

1947. "Mezőközpont T.E. Evezősszakoszt. 1947. Turaverseny II." fém díjplakett (50x72,5mm) T:2

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1949. "A Magyar Népköztársasági Érdemérem bronz fokozata" zománcozott bronz kitüntetés mellszalaggal, miniatűrrel szalagsávon, eredeti dísztokban T:2,2- Hungary 1949. "Medal of Merit of the Hungarian Peoples Republic Bronze class" enamelled Br decoration on ribbon, miniature with service ribbon, in original case C:XF,VF NMK 536.
1
31261.

1949. "A Magyar Népköztársasági Érdemérem bronz fokozata" zománcozott bronz kitüntetés mellszalaggal, miniatűrrel szalagsávon, eredeti dísztokban T:2,2- Hungary 1949. "Medal of Merit of the Hungarian Peoples Republic Bronze class" enamelled Br decoration on ribbon, miniature with service ribbon, in original case C:XF,VF NMK 536.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
4
 
1949. "Megvédjük a békét - 1949. VIII. 28." Cu fém kitűző (28mm) T:2
1
31262.

1949. "Megvédjük a békét - 1949. VIII. 28." Cu fém kitűző (28mm) T:2

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
EUR
,
1,56
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1950. "A Kossuth-érdemrend II. osztálya" aranyozott és zománcozott Ag csillag, hátoldalán 1948-as dátum, mellette szalagsávon aranyozott miniatűr + 1947. "Magyar Szabadság Érdemrend ezüst fokozata" Ag kitüntetés mellszalagon, hátoldalán 1946-os dátum; ezek együtt "Rákosi-címeres dísztokban T:1-,2 kis zománchiány, kopott aranyozás a csillagon Hungary 1950. "Kossuth Order, 2nd Class" gold plated and enamelled Ag star, 1948 date on reverse, with gold plated miniature on service ribbon + 1947. "Order of Merit of Hungarian Freedom, Silver Grade" Ag decoration with ribbon, 1946 date on reverse; all these on case with "Rákosi coat of arms" C:AU,XF small enamell missing, gold plating worn on star  NMK 522; 482.
1
31263.

1950. "A Kossuth-érdemrend II. osztálya" aranyozott és zománcozott Ag csillag, hátoldalán 1948-as dátum, mellette szalagsávon aranyozott miniatűr + 1947. "Magyar Szabadság Érdemrend ezüst fokozata" Ag kitüntetés mellszalagon, hátoldalán 1946-os dátum; ezek együtt "Rákosi-címeres dísztokban T:1-,2 kis zománchiány, kopott aranyozás a csillagon Hungary 1950. "Kossuth Order, 2nd Class" gold plated and enamelled Ag star, 1948 date on reverse, with gold plated miniature on service ribbon + 1947. "Order of Merit of Hungarian Freedom, Silver Grade" Ag decoration with ribbon, 1946 date on reverse; all these on case with "Rákosi coat of arms" C:AU,XF small enamell missing, gold plating worn on star NMK 522; 482.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
280 000 Ft
758,81
EUR
,
875,00
USD
Ajánlatok száma:
1
 
~1950. "Kiváló Dolgozó" Rákosi-címeres zománcozott fém kitüntetés miniatűrrel + DN "MOHOSZ" T:2
1
31264.

~1950. "Kiváló Dolgozó" Rákosi-címeres zománcozott fém kitüntetés miniatűrrel + DN "MOHOSZ" T:2

 
Eladva
Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
EUR
,
1,56
USD
Ajánlatok száma:
5
 
1951. "Budapest Honvéd S.E. - A jó munkáért" ezüstözött fém plakett (61x50mm) T:2
1
31265.

1951. "Budapest Honvéd S.E. - A jó munkáért" ezüstözött fém plakett (61x50mm) T:2

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
6
 
1964. "Conferentia Internationalis Stomatologiae Budapest 1964." Nemzetközi Fogászati Konferencia fém jelvény (57x27mm) T:2 kopás, tű kissé elgörbülve
1
31266.

1964. "Conferentia Internationalis Stomatologiae Budapest 1964." Nemzetközi Fogászati Konferencia fém jelvény (57x27mm) T:2 kopás, tű kissé elgörbülve

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1965. "Árvízvédelemért Érem" Br kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban, hátoldalán vésett szöveg T:2   NMK 663
1
31267.

1965. "Árvízvédelemért Érem" Br kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban, hátoldalán vésett szöveg T:2 NMK 663

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
1
 
~1970-1980. "Budapest Grand Prix" Br plakett (45x76mm) T:2
1
31268.

~1970-1980. "Budapest Grand Prix" Br plakett (45x76mm) T:2

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz