https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Falerisztika: Kitüntetések, jelvények

Tételek száma: 84

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Ausztria ~1884. "Hans Makart / 1840. május 18. - 1884. október 3." kétoldalas Br emlékérem (25mm) T:1- Austria ~1884. "Hans Makart / 18 Mai 1840 - 3 Oct 1884" double-sided Br commemorative medallion (25mm) C:AU
1
31281.

Ausztria ~1884. "Hans Makart / 1840. május 18. - 1884. október 3." kétoldalas Br emlékérem (25mm) T:1- Austria ~1884. "Hans Makart / 18 Mai 1840 - 3 Oct 1884" double-sided Br commemorative medallion (25mm) C:AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Belgium ~1900. "II. Lipót-rend Főtiszti csillaga" jelzetlen Ag csillag, több sérüléssel (79x83mm) T:3 zománchiány, a középső medalion nincs rögzítve Belgium ~1900. "Order of Leopold II, Grand Officer" unmarked Ag star, damaged is several places (79x83mm) C:F enamell missing, the center medallion drops out
1
31282.

Belgium ~1900. "II. Lipót-rend Főtiszti csillaga" jelzetlen Ag csillag, több sérüléssel (79x83mm) T:3 zománchiány, a középső medalion nincs rögzítve Belgium ~1900. "Order of Leopold II, Grand Officer" unmarked Ag star, damaged is several places (79x83mm) C:F enamell missing, the center medallion drops out

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
EUR
,
250,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Franciaország 1962- "Francia Becsületrend Parancsnoki Kereszt" zománcozott és aranyozott kitüntetés, két jelzés a fülön, nyakszalaggal (61x92mm) T:2-,3 több jelentős zománchiány France 1962- "French Legion of Honor, Commander" enamelled and gold plated decoration, two marks on ear, with neck ribbon (61x92mm) C:VF,F large pieces of enamell missing in several places
1
31283.

Franciaország 1962- "Francia Becsületrend Parancsnoki Kereszt" zománcozott és aranyozott kitüntetés, két jelzés a fülön, nyakszalaggal (61x92mm) T:2-,3 több jelentős zománchiány France 1962- "French Legion of Honor, Commander" enamelled and gold plated decoration, two marks on ear, with neck ribbon (61x92mm) C:VF,F large pieces of enamell missing in several places

 
Eladva
Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,72
EUR
,
100,00
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Lengyelország DN Túracsákány alakú jelvény, rajta lengyel címer (47x26mm) T:2 Poland ND Tour pick shaped badge with Polish coat of arms (47x26mm) C:XF
1
31284.

Lengyelország DN Túracsákány alakú jelvény, rajta lengyel címer (47x26mm) T:2 Poland ND Tour pick shaped badge with Polish coat of arms (47x26mm) C:XF

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Lettország 1924. "Három Csillag Érdemrend középkereszt?" aranyozott és zománcozott, jelzett Ag kitüntetés, nem saját nyakszalaggal. "F.M." gyártói jelzéssel és "875" ezüstjelzéssel (45x70mm) T:2 /  Latvia 1924. "Order of the Three Stars Commander Cross?" gold plated, enamelled and hallmarked Ag decoration with not original ribbon. Also with "F.M." makers mark and "875" hallmark (45x70mm) C:XF
1
31285.

Lettország 1924. "Három Csillag Érdemrend középkereszt?" aranyozott és zománcozott, jelzett Ag kitüntetés, nem saját nyakszalaggal. "F.M." gyártói jelzéssel és "875" ezüstjelzéssel (45x70mm) T:2 / Latvia 1924. "Order of the Three Stars Commander Cross?" gold plated, enamelled and hallmarked Ag decoration with not original ribbon. Also with "F.M." makers mark and "875" hallmark (45x70mm) C:XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,90
EUR
,
281,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Nagy-Britannia DN "Knowle B-C Bristol" zománcozott jelvény bowling klub jelvény (29mm) T:1- Great Britain ND "Knowle B-C Bristol" enamelled Bowling Club badge (29mm) C:AU
1
31286.

Nagy-Britannia DN "Knowle B-C Bristol" zománcozott jelvény bowling klub jelvény (29mm) T:1- Great Britain ND "Knowle B-C Bristol" enamelled Bowling Club badge (29mm) C:AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Nagy-Britannia DN "Clarence Bowling Club - Weston Super Mare" zománcozott jelvény bowling klub jelvény, "H.W. Miller Ltd." gyártói jelzéssel (27x28mm) T:1- Great Britain ND "Clarence Bowling Club - Weston Super Mare" enamelled Bowling Club badge, with "H.W. Miller Ltd." maker's mark  (27x28mm) C:AU
1
31287.

Nagy-Britannia DN "Clarence Bowling Club - Weston Super Mare" zománcozott jelvény bowling klub jelvény, "H.W. Miller Ltd." gyártói jelzéssel (27x28mm) T:1- Great Britain ND "Clarence Bowling Club - Weston Super Mare" enamelled Bowling Club badge, with "H.W. Miller Ltd." maker's mark (27x28mm) C:AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Nagy-Britannia DN "Burnham on Sea B.C." zománcozott jelvény bowling klub jelvény, "H.W. Miller Ltd." gyártói jelzéssel (24x31mm) T:1- Great Britain ND "Burnham on Sea B.C." enamelled Bowling Club badge, with "H.W. Miller Ltd." maker's mark (24x31mm) C:AU
1
31288.

Nagy-Britannia DN "Burnham on Sea B.C." zománcozott jelvény bowling klub jelvény, "H.W. Miller Ltd." gyártói jelzéssel (24x31mm) T:1- Great Britain ND "Burnham on Sea B.C." enamelled Bowling Club badge, with "H.W. Miller Ltd." maker's mark (24x31mm) C:AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Nagy-Britannia DN "Borough of Margate - Men's Open Bowls Tournament" zománcozott jelvény bowling klub jelvény, "H.W. Miller Ltd." gyártói jelzéssel (20,5x24mm) T:1- Great Britain ND "Borough of Margate - Men's Open Bowls Tournament" enamelled Bowling Club badge, with "H.W. Miller Ltd." maker's mark (20,5x24mm) C:AU
1
31289.

Nagy-Britannia DN "Borough of Margate - Men's Open Bowls Tournament" zománcozott jelvény bowling klub jelvény, "H.W. Miller Ltd." gyártói jelzéssel (20,5x24mm) T:1- Great Britain ND "Borough of Margate - Men's Open Bowls Tournament" enamelled Bowling Club badge, with "H.W. Miller Ltd." maker's mark (20,5x24mm) C:AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Nagy-Britannia DN "Wallington Bowling Club" zománcozott jelvény bowling klub jelvény (25x32mm) T:1- Great Britain ND "Wallington Bowling Club" enamelled badge (25x32mm) C:AU
1
31290.

Nagy-Britannia DN "Wallington Bowling Club" zománcozott jelvény bowling klub jelvény (25x32mm) T:1- Great Britain ND "Wallington Bowling Club" enamelled badge (25x32mm) C:AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Nagy-Britannia DN "L & S C Bowling Assoc." zománcozott jelvény bowling klub jelvény, függőleges tűvel (25x33,5mm) T:2 Great Britain ND "L & S C Bowling Assoc." enamelled Bowling Club badge, with vertical pin (25x33,5mm) C:XF
1
31291.

Nagy-Britannia DN "L & S C Bowling Assoc." zománcozott jelvény bowling klub jelvény, függőleges tűvel (25x33,5mm) T:2 Great Britain ND "L & S C Bowling Assoc." enamelled Bowling Club badge, with vertical pin (25x33,5mm) C:XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Nagy-Britannia DN "L & S C Bowling Assoc." zománcozott jelvény bowling klub jelvény, vízszintes tűvel (25x33,5mm) T:2 Great Britain ND "L & S C Bowling Assoc." enamelled Bowling Club badge, with horizontal pin (25x33,5mm) C:XF
1
31292.

Nagy-Britannia DN "L & S C Bowling Assoc." zománcozott jelvény bowling klub jelvény, vízszintes tűvel (25x33,5mm) T:2 Great Britain ND "L & S C Bowling Assoc." enamelled Bowling Club badge, with horizontal pin (25x33,5mm) C:XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz