Könyvek: Történelem Tételek száma: 175
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1891479
15803
337
Books: History
Bartha Antal: A magyar nép őstörténete. Bp., 1988, Akadémiai, 402+1 p. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. 1893993
15804
337
2200
Books: History
Tóth Béla: Mendemondák. A világtörténet furcsaságai. Bp., 1901., Athenaeum. Második, javított és bővített kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, Gottermayer-kötés, kissé kopottas borítóval, és gerinccel. 1890750
15805
337
Books: History
Castiglione László: Pompeji. Bp.,1973, Corvina. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban, jó állapotban. 1891139
15806
337
Books: History
Jakus Lajos: Az 1848-49-es szabadságharc két sorsüldözöttjének élete. Vác, 2004, ny.n. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 1891225
15807
337
Books: History
Márkus István: Kifelé a feudalizmusból. Bp.,1971,Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által dedikált. Megjelent 2400 példányban. 1890735
15808
337
Books: History
Gonda Imre - Niederhauser Emil: A Habsburgok. Egy európai jelenség. Bp., 1977, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban. 1890836
15809
337
Books: History
Az agyagtáblák üzenete. Fordította: Rákos Sándor. Az utószót írta: Hahn István. Kass János illusztrációival. Bp., 1983, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban. 1890740
15810
337
Books: History
Sinclair Hood: A minószi Kréta. Bp., 1983, Gondolat. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. 1890354
15811
337
Books: History
Christiane Desroches-Noblecourt: Tutanhamon. Egy fáraó élete és halála. Bp.,1985, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 1890384
15812
337
Books: History
Dümmerth Dezső: Az Árpádok nyomában. Bp., 1977, Panoráma. Második kiadás. Kiadói egészvászon, kiadói papír védőborítóban, mellékletekkel, jó állapotban. 1890388
15813
337
Books: History
Massimo Pallottino: Az etruszkok. Bp., 1980, Gondolat. Kiadói egészvászon kötésben, kiadó papír védőborítóval. 1890395
15814
337
Books: History
I. P. Magidovics: A földrajzi felfedezések története. Fordította: Dabis Attila. Bp.,1961, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadozott papír védőborítóban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft