Könyvek: Építészet, művészet Tételek száma: 115
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1871755
16659
334
Books: Architecture, Art
Gábor Áron kiállítása a Fiatal Művészek Klubjában. 1985. nov. 14-28. Magyar és angol nyelven. A kiállításhoz tartozó képeslappal. A művész által aláírt. 1875911
16660
334
Books: Architecture, Art
José Ortega Y Gasset: Goya. Fordította: Székács Vera. Bp.,é.n.,Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.+Francois Mathey: Chagall. 1918-1939. Paris, 1959, Fernand Hazan. Kiadói papírkötés, francia nyelven. 1875843
16661
334
Books: Architecture, Art
Rippl-Rónai József emlékezései. Beck Ö. Fülöp emlékezései. Magyar Századok. Bp.,1957, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, fakó gerinccel. 1875566
16662
334
Books: Architecture, Art
Sandro Botticelli. Fordította: Bárdos Miklós. Világhíres festők. Bp.,2006, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés. 1852719
16663
334
Books: Architecture, Art
Zichy Mihály által illusztrált könyv: Arany János balladái. Zichy Mihály rajzaival. Bp., 1960, Magyar Helikon. Kiadói félvászon-kötés, foltos, kissé kopott borítóval. 1871735
16664
334
Books: Architecture, Art
Novotny Tihamér: Pontos időrendben. Sorsfürkésző írott azonosulási kísérletek a képzőművészet világából (válogatás). Bp., 1998, Vajda Lajos Stúdió Kulturális Egyesület. A szerző dedikációjával. Papírkötésben, megjelent 500 példányban. 1876010
16665
334
Books: Architecture, Art
Christine Nordmann: Kalandozások a reneszánsz festészet világában. Bp., 2006, Titán Computer. Kiadói kartonált papírkötés. 1876005
16666
334
Books: Architecture, Art
Christine Nordmann: Kalandozások a barokk festészet világában. Bp., 2006, Titán Computer. Kiadói kartonált papírkötés. 1875664
16667
334
Books: Architecture, Art
Manfred Bachmann: A drezdai képtár. Régi és új mesterek. Bp.,1982, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 1875659
16668
334
Books: Architecture, Art
Feuerné Tóth Rózsa: Reneszánsz építészet Magyarországon. Bp.,1977, Magyar Helikon-Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 1875565
16669
334
Books: Architecture, Art
Giotto életműve. A művészet klasszikusai. Az előszót írta Giancarlo Vigorelli. A dokumentációt készítette: Edi Baccheschi. Bp.,1984, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés. 1875567
16670
334
Books: Architecture, Art
Dercsényi Dezső: Románkori építészet Magyarországon. Bp.,1973, Magyar Helikon-Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft