Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 83

16970.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31

16971.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31

16972.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

16973.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Dr. Scheiner, J[ulius]: Népszerű asztrofizika. Fordította: Dr. Wodetzky József. Bp., 1916, Természettudományi Társulat. Kiadói díszes egészvászon-kötésben, Gottermayer-kötésben, kopott, foltos borítóval.
16974.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Brillat-Savarin, Jean Anthelme: Az ízlés fiziológiája. Ford. Ambrus Zoltán, Ambrus Gizella. Első kiadás.  Bp. 1912. Singer és Wolfner. 1 t. 303 l. Korabeli félvászon kötésben
16975.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

16976.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31

16977.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Magdics Gáspár: A természettudomány útjai Istenhez.  Bp., 1932, Szent István Társulat Kiadói papírkötésben, kissé gyűrött szélekkel
16978.

Kikiáltási ár:
800 Ft

16979.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Elwyn Hartley Edwards: Lovak. Határozó Kézikönyvek. Bp.,1996, Panem-Grafo. Kiadói kartonált papírkötés
16980.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

16981.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft