Otto Weininger: Nem és jellem. Elvi tanulmány. Fordította Gábor Andor. Bp.,é.n, Dick Manó. Kiadói aranyozott egész-vászonkötés, kis sérüléssel a gerincen, kis kopással a borítón, jó állapotban.
1937 Gerlóczy Géza Dr. - Milkó Vilmos Dr. (szerk.): Az orvosi gyakorlat kérdései. Az Orvosi Hetilap melléklete. Tizedik évfolyam. Teljes évfolyam egybekötve, félvászon kötésben, jó állapotban.
1928-30 Gerlóczy Géza Dr. - Milkó Vilmos Dr. (szerk.): Az orvosi gyakorlat kérdései. Az Orvosi Hetilap melléklete. Három teljes évfolyam egybekötve, félvászon kötésben, jó állapotban.
Brillat-Savarin, Jean Anthelme: Az ízlés fiziológiája. Ford. Ambrus Zoltán, Ambrus Gizella. Első kiadás. Bp. 1912. Singer és Wolfner. 1 t. 303 l. Korabeli félvászon kötésben
Dr. Luckhaub Gyula-Oravecz Károly: Algebra. A felső kereskedelmi iskolák I-II. évf. számára. Bp.,é.n., Franklin. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült, kissé hiányos gerinccel, ceruzás bejegyzésekkel.
1-től 100.000-ig terjedő számok hétjegyű logarithmusai és táblák politikai számtanhoz. Szerk.: Bogyó Samu és Havas Miksa. Bp.,(1910), Lampel Róbert. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, névbejegyzésekkel, névbélyegzővel, néhány jegyzettel.