Könyvek: Társadalomtudomány Tételek száma: 50
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1706208
17233
332
Books: Social sciences
Néprajzi értesítő. 1999. Annales Musei Ethnographiae LXXXI. Szerk.: Gráfik Imre. Bp., 1999, Néprajzi Múzeum. Kiadói papírkötés. 1666981
17234
332
100
Books: Social sciences
Achille Loria: A szociológia feladatai és iskolái. A szerzőnek a magyar kiadáshoz írt eredeti előszavával. Fordította Pór Ödön. Bp.,1907, Grill. Károly. Korabeli egészvászon-kötés, kissé foltos elülső borítóval, jó állapotban. 1591498
17235
332
100
Books: Social sciences
Dr. Dengl János: Magyar nyelvhelyesség és magyar stilus. Bp., 1937, Grill Károly. Kiadói egészvászon-kötés. 1782701
17236
332
Books: Social sciences
Achille Loria: A szociológia feladatai és iskolái. Fordította: Pór Ödön. Bp.,1907, Grill Károly. Korabeli kissé kopottas egészvászon-kötés, kijáró elülső szennylappal. 1783675
17237
332
Books: Social sciences
Erdélyi Magyar Szótörténeti Tár I. kötet. Szerk.: Szabó T. Attila. Bp.-Bukarest, 1995, Akadémiai Kiadó-Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés. 1786000
17238
332
Books: Social sciences
Paládi-Kovács Attila: Néprajzi kutatás Magyarországon az 1970-80-as években. Felmérések, vélemények, dokumentumok. Dokumentatio Etnographica 14. Bp., 1990, MTA Néprajzi Kutatócsoport. Kiadói papírkötés. 1750963
17239
332
Books: Social sciences
Fél Edit: Magyar népi vászonhímzések. Magyar népművészet 8. Bp.,1976, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, intézményi bélyegzővel. 1750942
17240
332
Books: Social sciences
Gáborján Alice: Magyar népviseletek. Magyar Népművészet 3. Bp.,1969, Corvina. Fekete-fehér és színes fotókkal. Kiadói kartonált papírkötés, hullámos lapokkal, néhány lapszélen kisebb sérülésekkel. 1734525
17241
332
Books: Social sciences
Dr. Trikál József: A gondolkodás művészete. Szent István Könyvek 40. sz. Bp.,1926, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés, kopott borítóval. 1734499
17242
332
Books: Social sciences
Dr. Wolkenberg Alajos: A teozófia és antropozófia ismertetése és bírálata. Szent István Könyvek 2. sz. Bp.,1923, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, sérült, javított gerinccel. 1736500
17243
332
Books: Social sciences
Dr. Noszlopi László: Jellemlátás és jellemigézés. Szent István Könyvek 118-19. Bp.,1935, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés. 1721725
17244
332
Books: Social sciences
Katona Imre: Utak a néprajzhoz - a néprajz útjai. Alapozó tanulmányok a népről és néprajzról. Bp.,1992, Guzsalyas Kiadó. Kiadói papírkötés. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft