Külföldi fém- és ezüstpénzek Tételek száma: 300
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1846922
30898
331
Worldwide silver and metal coins
Numizmatika
Német Harmadik Birodalom 1934D 2M Ag "Náci hatalom 1. évfordulója 1933. márc. 21. - Garnisonkirch" T:2 ph. German Third Reich 1934A 2 Marks Ag "1st Anniversary of Nazi rule March 21, 1933 - Garnisonkirche" C:XF edge error Krause KM# 81 1847052
30899
331
Numizmatika
Német Harmadik Birodalom 1934D 5M Ag "Náci hatalom első évfordulója" T:2,2- German Third Reich 1934D 5 Marks Ag "1st Anniversary of Nazi rule" C:XF,VF Krause KM#83 1847079
30900
331
Numizmatika
Német Harmadik Birodalom 1935A 5M Ag "Hindenburg" T:2 kis patina, kis ph. German Third Reich 1935A 5 Marks Ag "Hindenburg" C:XF small patina, small edge error 1847076
30901
331
Numizmatika
Német Harmadik Birodalom 1935E 5M Ag "Hindenburg" T:2 kis patina German Third Reich 1935E 5 Marks Ag "Hindenburg" C:XF small patina 1847080
30902
331
Numizmatika
Német Harmadik Birodalom 1935F 5M Ag "Hindenburg" T:2 German Third Reich 1935F 5 Marks Ag "Hindenburg" C:XF 1847505
30903
331
Numizmatika
Német Harmadik Birodalom 1936A 5M Ag "Hindenburg" kontraszemen jelzett Ag keretben T:2 German Third Reich 1936A 5 Mark Ag "Hindenburg" in AG fram hallmark on suspension ring C:XF Krause KM#86 1847082
30904
331
Numizmatika
Német Harmadik Birodalom 1936A 5M Ag "Hindenburg" T:2,2- patina German Third Reich 1936A 5 Mark Ag "Hindenburg" C:XF,VF patina Krause KM#86 1847083
30905
331
2200
Numizmatika
Német Harmadik Birodalom 1936G 5M Ag "Hindenburg" T:2 patina German Third Reich 1936G 5 Mark Ag "Hindenburg" C:XF patina Krause KM#86 1846949
30906
331
Numizmatika
Német Harmadik Birodalom 1937A 2M Ag "Hindenburg" T:1-,2 German Third Reich 1937A 2 Mark Ag "Hindenburg" C:AU,XF Krause KM#93 1847085
30907
331
Numizmatika
Német Harmadik Birodalom 1937A 5M Ag "Hindenburg" T:2 kis patina German Third Reich 1937A 5 Mark Ag "Hindenburg" C:XF small patina Krause KM#94 1847086
30908
331
Numizmatika
Német Harmadik Birodalom 1937D 5M Ag "Hindenburg" T:2 German Third Reich 1937D 5 Mark Ag "Hindenburg" C:XF Krause KM#94 1847087
30909
331
Numizmatika
Német Harmadik Birodalom 1937J 5M Ag "Hindenburg" T:2 patina German Third Reich 1937J 5 Mark Ag "Hindenburg" C:XF patina Krause KM#94 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft