Könyvek: Történelem

Tételek száma: 198

Bart István: A boldogtalan sorsú Rudolf trónörökös. Bp., 1984. Helikon. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval
15809.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

Szántó György: Mata-Hari. Regény. Bp.,é.n,Athenaeum. Átkötött papírkötés, javított kötéssel, sérült, megviselt állapotban, műanyag védőborítóval.
15810.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Dr. Kéz Andor (szerk.): Felfedezők lexikona. Bp., Franklin. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
15811.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Csernok Attila: A komáromi pontonhíd. Bp.,2008,Szerzői kiadás,(OOK-Press-ny.) Kiadói kartonált papírkötés.  Lugossy László (1939-?) Balázs Béla díjas filmrendező saját kezű dedikációjával.
15812.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Adalbert Keller: Gesta Romanorum. Quedlinburg-Leipzig, 1841, Gottfr. Basse, VIII+174 p. Német nyelven. Átkötött félbőr-kötés, kopott gerinccel és borítóval. Első kiadás./Half-leather-binding, with worn spine and cover, in German language. First edition.
15813.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

15814.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

15815.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Csikós - Hegedűs - Horváth - Ö. Kovács: Vidéktörténet 1. Életvilágok és társadalmi gyakorlatok a 18-20. században. Bp., 2017, MTA Bölcsészettudományi Kutatóközpont. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
15816.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Alexander Sixtus von Reden: Az Osztrák-Magyar Monarchia. Történelmi dokumentumok a századfordulótól 1914-ig. Bp. - Salzburg, 1989, Széchenyi Kiadó - Druckhaus Nonntal Bücherdienst. Kiadói aranyozott műbőr kötésben, különféle dokumentum-reprodukciókkal, kiadói papír védőborítóban.
15817.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Gróf Széchényi István összes munkái  XIII. kötet: Széchényi István naplói IV. kötet. (1830-1836.) Szerkesztette és bevezetéssel ellátta: Dr. Viszota Gyula. Magyarország Újabbkori Történetének Forrásai. Fontes Historiae Hungaricae Aevi Recentioris. Bp.,1934, Magyar Történelmi Társulat,(Sylvester Irodalmi és Nyomdai Intézet Rt.-ny.), LXXII+754 p. Kiadói papírkötés, szakadt, sérült, foltos borítóval, laza fűzéssel, felvágatlan lapokkal.
15818.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

15819.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

15820.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft