Könyvek: Technika Tételek száma: 38
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1633717
16016
327
100
Books: Technics
Friedrich Lorenz: A gépek hősei. Fordította: Wiesner Juliska. Bp., 1941, Dante. Második kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon kötésben. Jó állapotban. 1611980
16017
327
100
Books: Technics
Sztrókay Kálmán: A kis mérnök. Say Kornél rajzaival. Bp., 1940, Rózsavölgyi, 275 p. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopottas gerinccel. 1552797
16018
327
Books: Technics
Kiss Szilárd, Takács József: Asztalos szakrajz és szerkezettan I-II. Bp., 1996, Műszaki Könyvkiadó. 11. kiadás. Kiadói papírkötés. 1629564
16019
327
Books: Technics
Andai Pál: A mérnöki alkotás története. A mélyépítés 5000 éve. Bp., 1959, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt, hiányos papír védőborítóban, de belül jó állapotban. 1611947
16020
327
100
Books: Technics
Sztrókay Kálmán: Kísérletezőkönyv. Flórián Endre, Say Kornél rajzaival. A borítólapot Bánó Endre rajzolta. Bp., é.n., Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói illusztrált félvászon-kötés. 1660418
16021
327
100
Books: Technics
Prohászka János: Esztergályosok és marósok zsebkönyve. Különös tekintettel a menetszámításra. Bp.,(1917),Népszava, 164 p. Harmadik, bővített kiadás. Korabeli félvászon-kötés. 1382301
16022
327
Books: Technics
Dr. Alliquander Ödön: Rotari Fúrás. Budapest, 1968, Műszaki Könyvkiadó. 574+3 p. Kiadói egészvászon kötés. A gerince sérült. 1819516
16023
327
Books: Technics
Angol-magyar, magyar-angol műszaki szótár I-II. kötet. Szerk.: Nagy Ernő, Klár János. Bp.,1983-1980, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés. 1819503
16024
327
Books: Technics
Német-magyar, magyar-német műszaki szótár. Szerk.: Nagy Ernő, Klár János. Bp.,1980-1971, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés. 1819512
16025
327
Books: Technics
Francia-magyar, magyar -francia műszaki szótár I-II. kötet. Szerk.: Végh Béla, Rubin Péter. Bp.,1974, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés. 1821327
16026
327
Books: Technics
Jordán Károly: Bognár szakmai ismeret szakmunkásképző iskolák számára. Bp., 1973, Műszaki. Kiadói papírkötés. Megjelent 540 példányban. 1822151
16027
327
Books: Technics
Jacot, B. L. - Collier, D. M. B.: Marconi, az éter varázslója. Bp., é. n., Singer és Wolfner. Vászonkötésben, jó állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft