Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 189

5th Biennale Mondiale de la Reliure d'Art en Pays Basque.  "Cyrano de Bergerac" d'Edmond Rostand. Saint Jean-De-Luz, 1999, 'Biennales de la Reliure d'Art', 172+6 p. Francia nyelven. Kiadói papírkötés.
15539.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Bárányné Oberschall Magda: Régi magyar vasművesség. Officina Képeskönyvek 29. Bp.,1941, Officina, 43+5 p.+32 t. (Fekete-fehér fotók.) Kiadói kartonált papírkötés, sérült gerinccel.
15540.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

15541.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Major Máté: Goldfinger Ernő. Architektúra. Bp., 1973, Akadémiai Kiadó. Gazdag fekete-fehér képanyaggal. Kiadói nylon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15542.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Juan Manuel Clark: Stilografiche. hn.,2003, Fabbri. Olasz nyelven. Kiadói papírkötés, olasz nyelvű töltőtoll katalógus.
15543.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Réti István: Hollósy Simon (1857-1918). Bp., 1927, Amicus. Kiadói papírkötés, foltos, kopottas állapotban.
15544.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Hevesy Iván: A posztimpresszionizmus művészete. Gyoma, 1922, Kner Izidor, 99+1 p. Egészoldalas és szövegközti illusztrációkkal illusztrálva. A hátsó kötéstáblán Kozma Lajos könyvdíszével. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötésben, pici sérüléssel a gerincen, de alapvetően jó állapotban.
15545.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Hevesy Iván: Az impresszionizmus művészete. Gyoma, 1922, Kner Izidor, 103 p. Egészoldalas és szövegközti illusztrációkkal illusztrálva. A hátsó kötéstáblán Kozma Lajos könyvdíszével. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban. Benne a Monumenta Literarum Kner kiadvány reklám nyomtatványával.
15546.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Keserü Katalin: Körösfői-Kriesch Aladár. A művészet kiskönyvtára 116. Bp.,1977, Corvina. Kiadói papírkötés.
15547.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Rétháti István: Altalaj eredetű épületkárok. Bp.,1977,Akadémiai. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15548.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Porcelánipari szakmai ismeretek. A iparitanuló-iskolák I-III. osztálya számára. Bp.,1960, Munakügyi Minisztérium. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzővel. Megjelent 440 példányban.
15549.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Radics Vilmos-Ritter Aladár: Laptervezés, tipográfia. Bp.,1975, Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
15550.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft