Könyvek: Természettudomány, medicina Tételek száma: 94
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1815375
15825
326
Books: Natural sciences, Medicine
Krbek, Franz: A fizika mint élmény. Ford. Aujeszky László. Bp., 1943. M. Kir. Term Tud Társ. Kissé laza félvászon kötésben. 1791114
15826
326
Dr. Buday László: Orvosi alaktan. Előszóval ellátta: Dr. Herzog Ferenc. Bp.,1943, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat. Kiadói papírkötés, foltos, felvágatlan lapokkal. 1778108
15827
326
Teleki Pál: A földrajzi gondolat története. 1996, Kossuth. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban. 1740638
15828
326
Henri Bergson: Tartam és egyidejüség. Hozzászólás Einstein elméletéhez. Bp., 1923, Pantheon Irodalmi Intézet. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben. 1815490
15829
326
Jeans, James: A csillagos ég titkai. Fordította Sziklay Géza. Bp., 1936, Dante. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban 1815408
15830
326
Sztrókay Kálmán: Kémiai kísérletek. Bp., K.M. Egyetemi Nyomda. Félvászon kötésben, papírborítóval 1815477
15831
326
900
Sztrókay Kálmány: Föld, víz, tűz, levegő. Bp., 1944, Egyetemi Nyomda, 355 l. Kiadói papírkötésben. 1744111
15832
326
Báró Wesselényi Miklós: Teendők a lótenyésztés körül, A' régi híres ménesek egyike' megszűnésének okairól Dr. Fehér Dezső utószavával. Bp.,1985, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés, és kartonált papírkötés, jó állapotban. Reprint! 1813284
15833
326
Radnót Magda-Kenyeres Ágnes: Ifj. Imre József. Bp., 1979. Akadémiai. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval. Radnót Magda által dedikált példány! 1792406
15834
326
A természet világa sorozat 2 kötete, I. A csillagos ég.; II. A légkör. Bp.,1938-1942., Kir. Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói félbőr-kötésben, jó állapotban 1816452
15835
326
Dr. Kollarits Jenő: Jellem és idegesség. A jellem és az idegesség mibenlétéről, keletkezéséről, valamint az idegesség megelőzéséről. Bp., 1918, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat. Kiadói egészvászon-kötés, kissé laza fűzéssel. 1813273
15836
326
Obádovics J. Gyula-Szarka Zoltán: Felsőbb matematika. Bp., 1999, Scolar + Felsőbb matematikai feladatgyűjtemény. Bp., 1999, Scolar. Kiadói kartonált papírkötésben. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft