Könyvek: Vallás Tételek száma: 81
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1733738
16016
324
Books: Religion
Dr. Szentgyörgyi Jordán Károly: A kath. egyház történelme. A tanuló ifjúság használatára. Bp.,1901, Szent István-Társulat, 143 p. Tizenegyedik. Kiadói félvászon-kötés, foltos, kopott borítóval, a tartalomjegyzéknél, a 130. és a 131. oldalakon számos aláhúzással. 1732489
16017
324
Books: Religion
Prohászka breviárium. Összeállította: Brisits Frigyes. Zászlónk Könyvtára 7-8. sz. Bp.,1927, "Élet". Kiadói papírkötés, kissé megviselt állapotban, megviselt állapotban, ragasztott kötéssel (16-17.), a könyvtest elvált a borítótól, rajta ragasztásnyomokkal. 1733827
16018
324
Books: Religion
M. Deésy Géza: Krisztusba öltözötten. Oltárraemelt jezsuiták a rend első négy századában. Bp.,1938, Korda Rt. Kiadói papírkötésben, laza fűzéssel. 1769642
16019
324
Books: Religion
Virág Jenő: A Luther-rózsa. Bp., 1937, Fébé-ny. Kiadói illusztrált papírkötés. 1769676
16020
324
Books: Religion
Thelemann Ottó: Kalvin élete. Magyarra átdolgozta: Farkas József. Pest, 1871, Hornyánszky Victor, 1 t.+106+4 p. Korabeli aranyozott egészvászon kötés, foltos borítóval. 1642638
16021
324
Books: Religion
Szent Bonaventura: Szent a szentről. Assisi Szent Ferenc életrajza (Budapest 1942) ...Szentföldi Ferencrendi zárda. Kiadói kartonálásban, jó állapotban 1642459
16022
324
Books: Religion
Dr. Petró József: Az ősegyház élete. Szent István Könyvek 63. Bp., 1929, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötésben. Jó állapotban. 1643181
16023
324
Books: Religion
Lippay Lajos, Dr.: A keleti egyházak Bp. 1934. Szent István-Társulat. Kiadói papírborítóban. 1642353
16024
324
Books: Religion
Dr. Gálos László: A szentlélekisten. Szent István Könyvek 110. Bp.,1934, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés. Jó állapotban. 1642966
16025
324
Books: Religion
Nánássy László Dezső 6 saját kiadású műve: Konnersreuthi Neumann Teréz, A hit és a tudomány ütközőpontjai (2x), Hallhatatlan-e a lélek? , Létünk problémája I-II., 1642423
16026
324
5500
Books: Religion
Goldziher Ignác: Előadások az iszlámról. Ford.: Heller Bernát. Bp., 1912, MTA. Első kiadás. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon sorozatkötésben. Szép állapotban. 1642630
16027
324
Books: Religion
Schütz Antal: Isten a történelemben. Tíz előadás, melyeket 1932 őszén a Pázmány Egyetem valamennyi karának hallgatói számára tartott --. Negyedik kiadás. Bp. (1943.) Szent István. Kiadói félvászon kötésben Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft