Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 222

Mezőörs, Mindszent és vidékének helytörténete. Szerk.: Gyurkovits Réka-Szabó Gyula. Magyar Műhely Füzetek 3. Mezőörs, 2000, Magyar Műhely Alapítvány. Kiadói papírkötés, kijáró címlappal.
15157.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Emlékkönyv a Székely Nemzeti Múzeum ötvenéves jubileumára. Szerk.: Csutak Vilmos. 1-2. köt. hn., 1988, Castor és Pollux. Kísérőfüzettel. Kiadói papírkötés.
15158.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Óbuda évszázadai. Szerk.: Kiss Csongor. Bp.,2005, Better. Harmadik, megújított kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, az elülső szennylapon hiánnyal.
15159.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Cegléd története. Szerk.: Ikvai Sándor. Studia Comitatensia 11. Szentendre, 1982, Pest megyei Múzeumok Igazgatósága. Kiadói kartonált papírkötés.
15160.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Jakab István László: Bicske története. Bicske, 1969, Szerzői kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, gazdagon illusztrálva. Megjelent 3000 példányban.
15161.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Vésztő története. Szerk.: Szabó Ferenc. Vésztő, 1982, Nagyközségi Tanács. 2. kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
15162.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

15163.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13

15164.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Bécs-Budapest. Műszaki haladás és városfejlődés a 19. században. Szerk.: Peter Csendes és Sipos András. Bécs-Bp.,2005, Bécsi Városi és Tartományi Levéltár-Osztrák Életrajzi Lexikon és Életrajzi Dokumentáció Intézete-Budapest Főváros Levéltára, 272 p. Számos illusztrációval. Kiadói papírkötés.
15165.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

15166.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Dr. Németh Imre-Somogyi György-Dr. Koch József: Paks Nagyközség Monográfiája. Szerk.: Dr. Németh Imre. Paks,1976, Paks Nagyközségi Tanács. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15167.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Amsterdam. City Highlights. Kempen, 2004, teNeues Verlag. Kiadói kartonált papírkötés, német nyelven. / Paperbinding, in German language.
15168.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft