Könyvek: Utazás, helytörténet Tételek száma: 222
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1719184
15157
322
Books: Travelling, Local History
Mezőörs, Mindszent és vidékének helytörténete. Szerk.: Gyurkovits Réka-Szabó Gyula. Magyar Műhely Füzetek 3. Mezőörs, 2000, Magyar Műhely Alapítvány. Kiadói papírkötés, kijáró címlappal. 1719607
15158
322
Emlékkönyv a Székely Nemzeti Múzeum ötvenéves jubileumára. Szerk.: Csutak Vilmos. 1-2. köt. hn., 1988, Castor és Pollux. Kísérőfüzettel. Kiadói papírkötés. 1719260
15159
322
3800
Óbuda évszázadai. Szerk.: Kiss Csongor. Bp.,2005, Better. Harmadik, megújított kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, az elülső szennylapon hiánnyal. 1719270
15160
322
Cegléd története. Szerk.: Ikvai Sándor. Studia Comitatensia 11. Szentendre, 1982, Pest megyei Múzeumok Igazgatósága. Kiadói kartonált papírkötés. 1719375
15161
322
2200
Jakab István László: Bicske története. Bicske, 1969, Szerzői kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, gazdagon illusztrálva. Megjelent 3000 példányban. 1719365
15162
322
Vésztő története. Szerk.: Szabó Ferenc. Vésztő, 1982, Nagyközségi Tanács. 2. kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. 1719403
15163
322
4200
Rácz Imre: Arló, Borsodszentgyörgy, Járdánháza, Hódoscsépány története egyházi levéltári források tükrében. Miskolc, 1991, Borsodi Nyomda, 427 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés. 1720903
15164
322
Cholnoky Jenő: Amerika. A föld és népei. I. kötet. Bp.,1917, Franklin-Társulat, VI+768 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, kopott borítóval. 1719464
15165
322
Bécs-Budapest. Műszaki haladás és városfejlődés a 19. században. Szerk.: Peter Csendes és Sipos András. Bécs-Bp.,2005, Bécsi Városi és Tartományi Levéltár-Osztrák Életrajzi Lexikon és Életrajzi Dokumentáció Intézete-Budapest Főváros Levéltára, 272 p. Számos illusztrációval. Kiadói papírkötés. 1621164
15166
322
Szalai György: Kőbánya története. Bp., 1970, Budapest Főváros X. Kerületi Tanács Végrehajtó Bizottsága. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval, kissé szakadozott, kissé kopottas papírborítóval, de belül jó állapotban. 1634823
15167
322
Dr. Németh Imre-Somogyi György-Dr. Koch József: Paks Nagyközség Monográfiája. Szerk.: Dr. Németh Imre. Paks,1976, Paks Nagyközségi Tanács. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 1672063
15168
322
Amsterdam. City Highlights. Kempen, 2004, teNeues Verlag. Kiadói kartonált papírkötés, német nyelven. / Paperbinding, in German language. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft