Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 222

15109.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

15110.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Írások Pusztaszerről. Szeged. Szerk.: Juhász Antal. Szeged,é.n., Csongrád Megyei Tanács VB. Művelődésügyi Osztálya. Kiadói papírkötés.
15111.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Pataky Mária: Rákóczi földje. Bp. (1939.) Officina, 28 l. 32 t. Illusztrált, kiadói papírkötésben
15112.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Kaposy Klaszek Ödön: ,,Girl Pat", a kalózhajó. Bp., é.n., Urania, 160 p. Szövegközti rajzokkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kopott borítóval, laza fűzéssel.
15113.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Heinrich Pál-Szita Róbert: Fehér partok alján - Balatonvilágos évszázados története és polgárainak visszaemlékezései. [Balatonvilágos, 2011, Balatonvilágos Jövőjéért Közalapítvány-Balatonvilágos Község Önkormányzata.] Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 1500 példányban.
15114.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Teke századai. Szerk.: Dr. Koszta Sándor. Teke-Kecel, 2007, Magánkiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
15115.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13

Dobrossy István: Miskolc írásban és képekben 3. Bp.-Miskolc,1996, Belvárosi Kulturális Menedzser Iroda-Borsod-Abaúj-Zemplén Megye Levéltár. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
15116.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

15117.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Halász Gyula: Öt világrész magyar vándorai. Magyar fölfedezők Benyovszkytól napjainkig. Bp,1936, Grill Károly. Kiadói papírkötés, felvágatlan lapokkal, szép állapotban. Első kiadás.
15118.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13

15119.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,38

15120.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft