Könyvek: Utazás, helytörténet Tételek száma: 222
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1751663
15109
322
Books: Travelling, Local History
Vendel-Mohay Lajosné: Liszt-emlékek Szekszárdon. Múzeumi Füzetek. Szekszárd, 1986, Szekszárd Város Tanács-Béri Balogh Ádám Megyei Múzeum, (Szekszárdi Nyomda-ny.) Kiadói papírkötés. 1758301
15110
322
Zolnay László: A budai vár. Bp., 1986, Gondolat. Második kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötésben. + Budapest, Corvina, 1972 1751980
15111
322
Írások Pusztaszerről. Szeged. Szerk.: Juhász Antal. Szeged,é.n., Csongrád Megyei Tanács VB. Művelődésügyi Osztálya. Kiadói papírkötés. 1757111
15112
322
Pataky Mária: Rákóczi földje. Bp. (1939.) Officina, 28 l. 32 t. Illusztrált, kiadói papírkötésben 1757998
15113
322
Kaposy Klaszek Ödön: ,,Girl Pat", a kalózhajó. Bp., é.n., Urania, 160 p. Szövegközti rajzokkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kopott borítóval, laza fűzéssel. 1651105
15114
322
2200
Heinrich Pál-Szita Róbert: Fehér partok alján - Balatonvilágos évszázados története és polgárainak visszaemlékezései. [Balatonvilágos, 2011, Balatonvilágos Jövőjéért Közalapítvány-Balatonvilágos Község Önkormányzata.] Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 1500 példányban. 1719245
15115
322
4200
Teke századai. Szerk.: Dr. Koszta Sándor. Teke-Kecel, 2007, Magánkiadás. Kiadói kartonált papírkötés. 1719219
15116
322
Dobrossy István: Miskolc írásban és képekben 3. Bp.-Miskolc,1996, Belvárosi Kulturális Menedzser Iroda-Borsod-Abaúj-Zemplén Megye Levéltár. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés. 1720946
15117
322
Magyar jezsuiták Kínában. A tamingi misszió első tíz éve. Bp., 1935, Katolikus Missziók Kiadása. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, kopott, foltos borítóval, laza, kissé sérült fűzéssel. 1719992
15118
322
4200
Halász Gyula: Öt világrész magyar vándorai. Magyar fölfedezők Benyovszkytól napjainkig. Bp,1936, Grill Károly. Kiadói papírkötés, felvágatlan lapokkal, szép állapotban. Első kiadás. 1693931
15119
322
4600
Dr. Schoener Rajnold: Róma. Fordította Yartin József. Bp.,(1898), Athenaeum. Gazdag képanyaggal. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel. 1671874
15120
322
4200
Henry Morton Stanley. A nagy afrikai kutató önéletírása. Átdolgozta Sebestyén Károly. Bp.,1912, Singer és Wolfner, 220+4 p. Félvászon-kötés, javított gerinccel és kötéssel, kissé kopott borítóval. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft