Könyvek: Technika Tételek száma: 32
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1784898
15889
322
Books: Technics
3 db barkácsolással kapcsolatos könyv 1634338
15890
322
Books: Technics
Építési zsebkönyv I-II. Szerk.: Dr. Möller Károly. Bp., 1943, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Átkötött modern papírkötés, de belül jó állapotban. 1784778
15891
322
Books: Technics
Preusch-Kowaczeck Schroth: Így gondozd a Skodádat. Bp., 1968. Táncsics, Gerincén kis sérüléssel 1782689
15892
322
Books: Technics
Svachulay Sándor: A természet aviatikusai. Harc a levegőért. Bp.,é.n., Révai. Kiadói félvászon-kötés. 1641311
15893
322
Books: Technics
Mezey Bertalan: Elektrotechnikai gyakorlati alapismeretek. Bp., 1908, Molnárok Lapja Könyvnyomdája. Kopott vászonkötésben. 1784314
15894
322
Books: Technics
3 db autós-motoros könyv: Motorkerékpározás és gépkocsizás versenyszabályai (1953); Mihály Dénes: Az automobil (Bp., é. n.); Wartburg kezelési útmutató. Kissé megviselt állapotban. 1748915
15895
322
Books: Technics
Tarján Ferenc: Feltalálók műhelytitkai. Korszerű találmányok és felfedezések. Az emberi alkotás regényei. Bp., én., Béta. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval. 1758302
15896
322
Books: Technics
Ficza, Mamusich: Természethű hangközlés Elektroakusztika. Bp., 1964. Műszaki. 1567739
15897
322
100
Books: Technics
Pál Imre: Térgeometria a műszaki gyakoraltban. Bp., 1973, Tankönyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés. Kiadói műbőr-kötés. 1750873
15898
322
Books: Technics
Magyarország csatornázása és szennyvízkezelése. Szerkeszti és kiadja A Magyar Mérnök és Építészegylet. Szerk.: Lesenyei József. Bp.,1943, Kir. M. Egyetemi Nyomda, IX+290 p.+XIV+VIII t. Fekete-fehér fotókkal. Félvászon-kötés, rossz állapotban, foltos, ázott, kopott, sérült borítóval, a hátsó kötéstábla belsején a papír elvált a táblától. 1751262
15899
322
Books: Technics
Félix R. Paturi: A technika krónikája. Bp., 1991, Officina Nova. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 1755917
15900
322
Books: Technics
Ötszámjegyü szorszámi és szögmértani táblák. Összeállította: Lutter Nándor. 3. kiadás. Bp., 1880. Franklin 194p. Korabeli félvászon-kötésben. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft