Könyvek: Építészet, művészet Tételek száma: 179
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1788330
15570
322
Books: Architecture, Art
Modern festők. Magyar és idegen művészek alkotásai eredeti színekben és magyarázó szöveggel. Szerk.: Térey Gábor. IV. köt. Bp., é. n. Festett, aranyozott vászonkötésben. Gerincen kis sérülés, egyébként jó állapotban 1783663
15571
322
Books: Architecture, Art
Hoffmann Edith: Művészfejek. Bp., 1945, Révai. Kiadói Egészvászon-kötés, kiadói, kissé sérült papírborítóban, 1782669
15572
322
Books: Architecture, Art
Építési zsebkönyv II. Szerk.: Dr. Möller Károly. Bp., 1935, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon kötésben. 1760190
15573
322
Books: Architecture, Art
Davide Arcio-Fazekas Zoltán: La Sempre Sposa. Catania, 1998, Vision. Kiadói papírkötés. Davide Aricó olasz nyelvű versei, Fazekas Zoltán fotóival. A szerzők dedikációjával. 1760012
15574
322
Books: Architecture, Art
P. Luciano Marini: The Frari's Basilica. h. n., é. n. Kina Italia. Angol nyelven. Kiadói papírkötésben. / In English. Paperback. 1760024
15575
322
Books: Architecture, Art
Németh Lajos: Baalbek. Bp., 1980, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Melléklettel. Kiadói kartonált papírkötésben. 1760143
15576
322
Books: Architecture, Art
Csánky Dénes: A XIX. és XX. század külföldi mesterei II. 52 képpel illusztrált katalógus. Bp, 1941. Országos Magyar Szépművészeti Múzeum. Kiadói papírkötésben, apró szakadással 1782710
15577
322
Books: Architecture, Art
Jászai Mari: Színész és közönség. Budapest, 1918, Magyar Írók Társasága Rt. Korabeli félvászon kötésben, előzéklap foltos 1782671
15578
322
Books: Architecture, Art
Ruzicskay György: Fantasztikus utazás. Bp., 1978, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói kartonált papírkötésben, a borítón kis sérülésekkel. 1783177
15579
322
Books: Architecture, Art
A művészet kiskönyvtára 12 kötete: Rodin, Csi Paj-si, Poussin, Boucher, Fragonard, Nicolas Schöffer, Tiziano, Larionov, Braque, Gauguin, Pásztor János, Ferenczi Béni. Bp.,1959-1985, Corvina-Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 1783797
15580
322
Books: Architecture, Art
Jannina Michalkowa: Nicolas Poussin. Leipzig,é.n., E.A. Seemann. Német nyelven. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban. 1783790
15581
322
Books: Architecture, Art
D. Fehér Zsuzsa, Pogány Ö. Gábor: Magyar festészet a XX. században. Bp., 1975, Corvina. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói kissé szakadt, foltos papír védőborítóban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft