Könyvek: Építészet, művészet Tételek száma: 179
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1782626
15582
322
30000
Books: Architecture, Art
Le Corbusier:Új építészet felé. Bp., 1981. Corvina 1782635
15583
322
Books: Architecture, Art
Kiss Benedek: Korong Matyi álma (Álom Kovács Margit kerámiáira) Bp., 1980. 1783183
15584
322
Books: Architecture, Art
Bojár Iván: Vallomás egy műalkotásról. Barcsay Jenő szentendrei mozaikja. Bp., 1975, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 1784751
15585
322
Books: Architecture, Art
Josef Grünenfelder: Kathedralen. Zürich,1973, Silva-Verlag. Színes fotókkal illusztrált. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 1783986
15586
322
Books: Architecture, Art
Garas Klára: Szépművészeti múzeum. Bp.,1976,Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban. 1783965
15587
322
Books: Architecture, Art
Bodnár Éva: id. Markó Károly (1791-1860). Bp.,1980, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon-kötés, kissé hiányos kiadói szakadozott papír védőborítóban. 1783960
15588
322
Books: Architecture, Art
Székely András: Munkácsy Mihály. A bevezető tanulmányt írta és a képeket válogatta: - -. Bp.,1987,Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 1783952
15589
322
Books: Architecture, Art
A művészet világa sorozat két kötete: Kelényi György: Gainsborough. H. Takács Marianna: Murillo. Bp., 1977-1978, Corvina. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban. 1783939
15590
322
Books: Architecture, Art
Új Magyar képtár. Válogatta, és az előszót írta: Dr. Pogány Ö. Gábor. Bp., 1976, Képzőművészeti alap kiadóvállalat. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói szakadozott papír védőborítóval, jó állapotban. 1783927
15591
322
Books: Architecture, Art
Mravik László: Felső-Itáliai quattrocento festmények. Bp., 1978, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban. 1783912
15592
322
Books: Architecture, Art
Gombrich, E. H.: A művészet története. Fordította: G. Beke Margit, Falvay Mihály. Bp., 1975, Gondolat. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. 1783907
15593
322
Books: Architecture, Art
Végh János: Németalföld festészete a XV. században. Bp., 1977, Corvina. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft