Könyvek: Vallás Tételek száma: 56
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1741193
15835
319
Books: Religion
The meaning of the glorious Quran. Muhammad Marmaduke Pickthall. Tripoli, é.n., Islamic Call Society. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, angol és arab nyelven./ Leatherette-binding in Arabic and English language. 1586366
15836
319
Books: Religion
Harsányi Lajos: A szent asszony. Magyarországi Szent Erzsébet életregénye. Dr. Vass József népjóléti miniszter bevezető soraival. Bp., 1928, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt., 238 p.+10 t. (4 színes, 6 fekete-fehér, 1 kétoldalas.) Szövegközti képekkel. Kiadói dúsan aranyozott, vaknyomásos egészvászon-kötésben, kopottas borítóval, sérült gerinccel, laza fűzéssel. 1641558
15837
319
Books: Religion
Ravasz László:Korbán I-II. kötet. Bp.,[1942],Franklin Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kopottas gerinccel és borítóval. 1726652
15838
319
Books: Religion
Ravasz László: Legyen világosság iI-III. kötet, Fraklin Társulat, Bp., kiadói vászon kötésben, jó állapotban + Ravasz László: Alfa és Ómega.II. kötet Bp., 1938. Franklin. 1758858
15839
319
Books: Religion
Erdélyi Zsuzsanna: Hegyet hágék, lőtőt lépék. Archaikus népi imádságok. Bp., 1978, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 1758837
15840
319
Books: Religion
Téchy Olivér: Buddha. Bp.,1986, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 1758874
15841
319
Books: Religion
Simone Pacot: A mélységek evangelizációja. Fordította: Somorjai Gabriella. Magyarszék, 2003, Sarutlan Kármelita Nővérek. Kiadói papírkötés. 1763624
15842
319
Books: Religion
Satsvarupa Dasa Goswami: Prabhupada. Egy bölcs ember élete és öröksége. hn.,2008,The Bhaktivedanta Book Trust. Kiadói papírkötés. 1287529
15843
319
Books: Religion
Denis Saurat: A vallások története. Bp., 1935. Cserépfalvi. Aranyozott egészvászon kötésben, minimális kopásokkal 1760572
15844
319
Books: Religion
Perlen der Andacht. Gebete und Andachten füt katholische Christen. Wien, New York, 1902, Steinbrener. Kiadói bakelit kötés, belsejében kereszttel, csont kapoccsal, kissé kopottas állapotban. 1759663
15845
319
Books: Religion
Domján János: A deuteronomium kultuszi törvényei. Bp., 1932, Pátria. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 1758863
15846
319
Books: Religion
Mindszenty József: Emlékirataim. Bp., 1989, Apostoli Szentszék Könyvkiadója. Negyedik kiadás. Kiadói papírkötés. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft