https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Történelem

Tételek száma: 186

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Szekfű Gyula: Történetpolitikai tanulmányok. Bp., 1924, Magyar Irodalmi Társaság. Kicsit foltos, későbbi félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
1
15407.

Szekfű Gyula: Történetpolitikai tanulmányok. Bp., 1924, Magyar Irodalmi Társaság. Kicsit foltos, későbbi félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Dr. Lukinich Imre(szerk.): Nagyenyedi album. Bp., 1926, Nagyenyedi Bethlen-Kollégium Volt Diákjainak Testvéri Egyesülete. Kiadói papírkötés, képekkel illusztrált, kissé kopott állapotban.
1
15408.

Dr. Lukinich Imre(szerk.): Nagyenyedi album. Bp., 1926, Nagyenyedi Bethlen-Kollégium Volt Diákjainak Testvéri Egyesülete. Kiadói papírkötés, képekkel illusztrált, kissé kopott állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Goethe und seine Zeit. Salzburg, 1982, Andreas&Andreas. Rengeteg illusztrációval, német nyelven. Kiadói velúr-kötés./ Hardcover, in German language.
1
15409.

Goethe und seine Zeit. Salzburg, 1982, Andreas&Andreas. Rengeteg illusztrációval, német nyelven. Kiadói velúr-kötés./ Hardcover, in German language.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Koch: Nándor: Tolnai világtörténelme 1. köt.:  A Föld keletkezésétől a történelmi emberig. Bp., é. n., Tolnai. Kicsit szakadozott papírkötésben, az elülső borítója elválik, egyébként jó állapotban.
1
15411.

Koch: Nándor: Tolnai világtörténelme 1. köt.: A Föld keletkezésétől a történelmi emberig. Bp., é. n., Tolnai. Kicsit szakadozott papírkötésben, az elülső borítója elválik, egyébként jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Farkas Emőd: Magyarország Nagyasszonyai I. kötet. Illusztrálta: Nemes Mihály. Bp., 1911, Wodianer F. és Fiai. Kiadói aranyozott dombornyomott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, egészoldalas illusztrációkkal, fejezet eleji díszekkel.
1
15412.

Farkas Emőd: Magyarország Nagyasszonyai I. kötet. Illusztrálta: Nemes Mihály. Bp., 1911, Wodianer F. és Fiai. Kiadói aranyozott dombornyomott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, egészoldalas illusztrációkkal, fejezet eleji díszekkel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,59
EUR
,
8,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Donászy Ferenc: Nemzeti jelvényeink története. Bp., 1941, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Papírkötésben, megviselt állapotban, hiányzó borítóval.
1
15413.

Donászy Ferenc: Nemzeti jelvényeink története. Bp., 1941, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Papírkötésben, megviselt állapotban, hiányzó borítóval.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Csorba László-Velkey Ferenc: Reform és forradalom 1790-1849. Történelmi kézikönyvtár. Debrecen,1998,Csokonai. Kiadói papírkötés.
1
15414.

Csorba László-Velkey Ferenc: Reform és forradalom 1790-1849. Történelmi kézikönyvtár. Debrecen,1998,Csokonai. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Hermann Rauschning: Hitler bizalmasa voltam. Laczkó Géza fordítása. A borítólap Hámori György munkája. (Bp.,1945,)Körmendy Kiadó, (Hungária Rt.-ny.), 372 p. Kiadói félvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védborítóban, a papírborító hiányos, sérült.   Hermann Rauschning (1887-1982) könyvének eredetije 1939-ben jelent meg Párizsban. Szerzője korábban Danzig Szabad Város szenátusának elnöke volt, és Hitler legbelső köréhez tartozott. A diktátor nyíltan beszélt előtte terveiről, azok gyökereiről és a megvalósításuk után tervezett világrendről. Rauschning, miután szakított a nácizmussal, ezzel a könyvvel próbálta meg felhívni a figyelmet a Führer szándékaira, de elkésett: a német csapatok akkor már Lengyelországban meneteltek. A mű 1940-ben jelent meg Svájcban. Első magyar nyelvű kiadás.
1
15415.

Hermann Rauschning: Hitler bizalmasa voltam. Laczkó Géza fordítása. A borítólap Hámori György munkája. (Bp.,1945,)Körmendy Kiadó, (Hungária Rt.-ny.), 372 p. Kiadói félvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védborítóban, a papírborító hiányos, sérült. Hermann Rauschning (1887-1982) könyvének eredetije 1939-ben jelent meg Párizsban. Szerzője korábban Danzig Szabad Város szenátusának elnöke volt, és Hitler legbelső köréhez tartozott. A diktátor nyíltan beszélt előtte terveiről, azok gyökereiről és a megvalósításuk után tervezett világrendről. Rauschning, miután szakított a nácizmussal, ezzel a könyvvel próbálta meg felhívni a figyelmet a Führer szándékaira, de elkésett: a német csapatok akkor már Lengyelországban meneteltek. A mű 1940-ben jelent meg Svájcban. Első magyar nyelvű kiadás.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Éble Gábor: József nádor és Károly főherceg Pesten 1803/1804-ben. Bp., 1911, Franklin-Társulat. Kiadói papírkötés.
1
15416.

Éble Gábor: József nádor és Károly főherceg Pesten 1803/1804-ben. Bp., 1911, Franklin-Társulat. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
EUR
,
8,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Pester Ungarischer Commercial Bank. 1841-1941. Rückblick auf ein Jahrhundert. (Pesti Magyar Kereskedelmi Bank 1841 - 1941 Száz esztendő emlékei.) Bp. 1941. PMKB. Gazdag kép-, dokumentum- és hasonmás anyaggal, német nyelvű kísérőszöveggel. Kiadói, színes, illusztrált papírkötésben, kissé sérült gerinccel, volt könyvtári példány./Paperbinding, in German language.
1
15417.

Pester Ungarischer Commercial Bank. 1841-1941. Rückblick auf ein Jahrhundert. (Pesti Magyar Kereskedelmi Bank 1841 - 1941 Száz esztendő emlékei.) Bp. 1941. PMKB. Gazdag kép-, dokumentum- és hasonmás anyaggal, német nyelvű kísérőszöveggel. Kiadói, színes, illusztrált papírkötésben, kissé sérült gerinccel, volt könyvtári példány./Paperbinding, in German language.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Vásártörténet - Hídivásár. Szerk.: Szőllősi Gyula. Debrecen, 1976, Hortobágyi Intéző Bizottság. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadozott papír védőborítóban.
1
15418.

Vásártörténet - Hídivásár. Szerk.: Szőllősi Gyula. Debrecen, 1976, Hortobágyi Intéző Bizottság. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadozott papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Horváth Zoltán, Parragi Zoltán: Világtörténelmi lexikon I-II. kötet. (Egybekötve.) Bp., 1943, Grill Károly. Átkötött műbőr-kötés.
1
15419.

Horváth Zoltán, Parragi Zoltán: Világtörténelmi lexikon I-II. kötet. (Egybekötve.) Bp., 1943, Grill Károly. Átkötött műbőr-kötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
EUR
,
8,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz