Nyomtatványok

Tételek száma: 223

1938 Budapest, Meghívó protestáns bálra, Hungária Szálló,
12809.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1939-1944 2 db vallási témájú nyomtatvány: Máriabesnyő, ill. Don Bosco naptár 1944, kicsit kopott papírkötésben, jó állapotban
12810.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1939 Országos Széchenyi könyvtár Komjáthy Ernő kiállítással kapcsolatos levél
12811.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1939 Búvár folyóirat. V. fél évfolyam 7-12. szám. Egészvászon-kötésben, kopottas, foltos borítóval.
12812.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1939 Komárom Vármegye Hivatalos Lapja. Szerk.: Dr. Boncz Nándor. XXXVII. évf. 1-51. szám. Korabeli kissé kopottas félvászon-kötés, 4 oldal kijár.
12813.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1939 Magyar Statisztikai Zsebkönyv VIII. zsebkönyv, szerk. dr. Mike Gyula
12814.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1940 Kir. Magyar Egyetemi Nyomda magyar könyvnapi névre szóló meghívó kártyája dr. Csepregi Horváth János (1853-1945) ügyvéd, író, lapszerkesztő, Országos Központi Hitelszövetkezet igazgató, politikus részére.
12815.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1940 XII. kerületi Böszörményi út 23-25. sz. alatti polgármesteri hivatali székházépület átadó ünnepségének meghívó kártyája, Budapest címerével, nyomtatott aláírással.
12816.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1940 Balatoni Kurir, A Balatoni Egyesületek Szövetsége Hivatalos Lapja október 24-diki szám
12817.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1941-1942 Székely Közélet, Politikai, közgazdasági és társadalmi újság 4 száma: XXIV. évf. 14-15. sz. XXV. évf. 30., 45. sz.
12818.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

1941 A Pesti Magyar Kereskedelmi Bank 1940. évi jelentése és zárszámadása a kilencvenkilencedik üzletévről.
12819.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1941 Dr. Peitler Gyula (szerk.): Turisták Lapja, 53. évfolyam, 1-12 szám. Teljes évfolyam. Budapest, 1941, Magyar Turista Egyesület. Kiadói tűzött papírkötés.
12820.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft