Könyvek: Építészet, művészet Tételek száma: 192
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1668823
15696
318
Books: Architecture, Art
I. Nemzetközi Kisplasztikai Biennálé. Szerk.: Baranyi Judit. Bp., 1971, Műcsarnok. Kiadói papírkötés. 1670975
15697
318
Books: Architecture, Art
Magyar Képzőművészetek Szövetsége Keletmagyarországi Területi Szervezete jubileumi kiállítása. 1965-1975. Szerk.: Tiless Béla. Bp., 1975, DEÁSZ Nyomda-ny. Kiadói papírkötés. Megjelent 1200 példányban. 1670947
15698
318
Books: Architecture, Art
Hét holland művész. Műcsarnok. Budapest 1977. március 11. - április 4. A kiállítás anyagát és a katalógust Hnneke de Man, Gij van Tuyl (Amszterdam) és Néray Katalin (Budapest) állította össze. Bp., 1977, OKISZ Labor Nyomda. Kiadói papírkötés. 1677142
15699
318
Books: Architecture, Art
Bolmányi Ferenc festőművész kiállítása. Bp., 1966, Révai Nyomda. Kiadói papírkötés. 1677138
15700
318
Books: Architecture, Art
Jávor Piroska festőművész és Asszonyi Tamás szobrászművész kiállítási katalógus. 1978 Képcsarnok. Kecskemét, 1978, Petőfi Nyomda. Papírkötés. 1562787
15701
318
Books: Architecture, Art
Korniss Dezső kiállítása. Bp., 1980, Magyar Nemzeti Galéria. Kiadói papírkötés. 1677140
15702
318
Books: Architecture, Art
Martsa István Munkácsy-díjas érdemes művész szobrainak kiállítása. Bp., 1973, Műcsarnok. Papírkötés. 1691959
15703
318
Books: Architecture, Art
Vegyes könyvtétel, 3 db: Le Corbusier: Új építészet felé. Fordította: Rozgonyi Ádám. Bp.,1981, Corvina. Kiadói papírkötés. Michael Levey: A festészet rövid története. Giotto-Cézanne. Fordította: Kecskeméti Márta. Bp., 1972, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Herbert Read: A modern festészet. Fordította Gottschlig Ferenc. Bp., 1968, Corvina. Második, javított kiadás. Kiadói nylon-kötés. 1691735
15704
318
Books: Architecture, Art
Szentkirályi Zoltán: Az építészet világtörténete I-II. Képzőművészeti Zsebkönyvtár. Bp., 1983, Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 1690989
15705
318
Books: Architecture, Art
Vegyes könyvtétel, 2 db: Kuno Mittelstädt: Vincent van Gogh. Fordította: Szalai Lajos. Bp., 1973, Corvina. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban. Garas Klára: Olasz reneszánsz portrék. Bp.,1981, Corvina. Harmadik, átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 1690968
15706
318
Books: Architecture, Art
Budapest Története I-II. Szerk.: Gerevich László, Kosáry Domokos. Bp., 1975, Akadémia Kiadó. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, mellékletekkel. 1690958
15707
318
Books: Architecture, Art
Dr. Palotás László - Dr. Nemeskéri-Kiss Géza - Dr. Medved Gábor - Dr. Träger Herbert: Hidak. Bp.,1987, Műszaki. Kiadói kartonált papírkötés. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft