Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 451
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1404502
16352
316
Nádai Pál: Az élet művészete. 1-2. köt. Bp., 1914, Franklin Társulat. Kopott vászonkötésben, jó állapotban. 1495827
16353
316
Magyar szólástár. Szólások, helyzetmondatok, közmondások értelmező és fogalomköri szótára. Főszerkesztő: Bárdosi Vilmos. Bp., 2003, Tinta. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papírborítóban. Szép állapotban. 1495947
16354
316
Retorikai lexikon. Szerk.: Adamik Tamás. Pozsony, 2010, Kalligram. Kiadói kartonált papírkötés. Szép állapotban. 1740203
16355
316
Búvár zsebkönyvek 62 kötete. Bp., Móra. Kiadói kartonált papírkötés, ismétlődésekkel (6 db), változó, többségében jó állapotban. 1740209
16356
316
4600
Kolibri könyvek 16 kötete. Bp., Móra. Kiadói kartonált papírkötés, egy ismétlődéssel, változó, többségében jó állapotban. 1518457
16357
316
100
Gyulai Pál: Katona József és Bánk bánja. Bp., 1907, Franklin-Társulat, 288 p. Második kiadás. Kiadói aranyozott kopottas egészvászon-kötés, ceruzás-tollas aláhúzásokkal, intézményi bélyegzővel. 1497075
16358
316
Friedrich Kraft, Peter Blanchard: Neuer Plutarch, oder kurze Lebensbeschreibungen der berühmtesten Männer un Frauen aller Nationen von den ältesten bis auf unsere Zeiten. Erster Band. Pest, 1815, C. A. Hartleben, 1 t.+ VI+312 p.+8 t. Korabeli egészbőr kötés, kissé viseltes, kopottas, foltos borítóval, foltos lapokkal, német nyelven./ Leather-binding, the cover is worn, and spotty, and the pages are spotty. in German language. 1427009
16359
316
Balázs Béla: Az utolsó nap. Dráma négy felvonásban. Modern Könyvtár. Gyoma, é.n. Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói szakadozott papírkötésben. 1531147
16360
316
Viharos-Gerő Ödön: Két világban I-II. (Egy kötetben.) Bp., 1905, Franklin. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötésben. Jó állapotban. 1558440
16361
316
Tandori Dezső: A megnyerhető veszteség. Bp., 1988, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 1672784
16362
316
Echegaray József négy munkája (egybekötve): Bernardo Montilla. A nagy Galeotto. Mariana Folt, a mely tisztít. Fordította Patthy Károly. Bp.,1890-1896, Franklin. Átkötött félvászon-kötésben. 1626984
16363
316
Falk Géza: A magyar muzsika mesterei. Bp.,1937, Dante. Kiadói félvászon-kötés, kiadói javított papír védőborítóval. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft