Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 451

16316.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31

16317.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

16318.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31

Brandon Hackett: Az időutazás tegnapja. Bp., 2015, Agave. Kiadói papírkötés. Újszerű állapotban.
16319.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31

Grünhut Adolf: Tanulmányok a spiritizmus köréből. Magnetizmus, szomnabulizmus, mediumizmus. I. kötet. Bp., 1932, Szellemi Búvárok Pesti Egylete. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas borítóval, a hátsó kötéstábla sérült.
16320.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Magyar Kabaret. II. kötet.  Geiger Richard festőművész rajzaival. (Összeáll. és bev. Hervay Frigyes.) Gyoma, 1912. Kner Izidor, 363+5 p. Átkötött félvászon-kötés, kopottas gerinccel,
16321.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

16322.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

16323.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31

16324.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

16325.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Gausz Tibor: A jegygyűrűért! Dedikált! Bp., 1941, Korda Rt. Kiadói papírkötés, gerincénél kissé sérült.
16326.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

16327.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft