Fotó

Tételek száma: 304

cca 1954 Budapest, Kossuth híd ábrázolások, 2 db vintage fotó + hozzáadva 1 db képeslapot, 14x9 cm és 18x24 cm között
12043.

Kikiáltási ár:
800 Ft

cca 1930-1950 Budapest, Angolpark (későbbi nagyítás), Vidámpark (vintage), 2 db fénykép, 18x24 cm és 20,5x26,5 cm
12044.

Kikiáltási ár:
800 Ft

cca 1928 Budapest, Tabán, 2 db szabadon felhasználható vintage negatív + 1 db mai nagyítás, 18x25 cm
12045.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1948 Budapest, katonai ünnepség a budai várban, díszszázad, főtisztek, 24 db vintage negatív Rózsa György (?-?) budapesti fotóriporter hagyatékából, 24x36 mm
12046.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

cca 1940-1950 Budapest, János-hegy, Erzsébet-kilátó, kartonra kasírozott fotó, 17,5x12,5 cm
12047.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

cca 1950-1960 4 db nagyobb méretű Budapest fotó, rajtuk pl a Kossuth híd. 16x24 cm
12048.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

cca 1960 Halászbástya nagyméretű fotó kartonon. 23x29 cm
12049.

Kikiáltási ár:
800 Ft

cca 1910 Retyezát, zergék a Pelaga alatt a hómezőn, Erdélyi Mór felvétele, hátulján feliratozva, pecséttel jelzett, 11,5×16 cm /  cca 1910 Munţii Retezat, chamois on the snowfield under the Peleaga, vintage photo, with notes on its back, 11,5×16 cm
12050.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

cca 1910 Retyezát, kilátás a Zsudele felé, Erdélyi Mór felvétele, hátulján feliratozva, pecséttel jelzett, 11,5×16 cm /  cca 1910 Munţii Retezat, the view towards the Judele, vintage photo, with notes on its back, 11,5×16 cm
12051.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

cca 1910 Fogarasi-havasok, kilátás a Nagy-Vistről nyugat felé, Erdélyi Mór felvétele, hátulján feliratozva, pecséttel jelzett, 11,5×16 cm /  cca 1910 Munţii Făgăraş, the westward view from Viştea Mare, vintage photo, with notes on its back, 11,5×16 cm
12052.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

cca 1910 Retyezát, a Retyezát-csúcs, Erdélyi Mór felvétele, hátulján feliratozva, pecséttel jelzett, 11,5×16 cm /  cca 1910 Munţii Retezat, the Retezat Peak, vintage photo, with notes on its back, 11,5×16 cm
12053.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1940-1942 Badacsony télen, közte Badacsonylábdihegy vasútállomás, 9 db, 6x6 cm
12054.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft