Könyvek: Történelem Tételek száma: 168
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1697058
15404
313
Books: History
Robert Gellately: Lenin, Sztálin és Hitler. A tömeggyilkos diktatúrák eredete. Fordította: Király Róbert. Pécs, 2013, Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban. 1697062
15405
313
Books: History
Anthony Beevor: Berlin. 1945 - Az összeomlás. Fordította: Tóth Róbert. (Bp.), 2002, Gold Book. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban. 1697362
15406
313
2200
Books: History
Aczél Endre: Acélsodrony. Ötvenes évek '50 I. kötet.: 1950-1954. Bp.,2014, Park. Kiadói kartonált papírkötés. 1697367
15407
313
2200
Books: History
Aczél Endre: Acélsodrony. Hatvanas évek '60 I. kötet.: 1950-1954. Bp.,2010, Park. Kiadói kartonált papírkötés. 1697350
15408
313
Books: History
Fenyő Miksa: Az elsodort ország. Naplójegyzetek 1944-1945-ből. Bp.,2014, Park. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. 1696852
15409
313
2200
Books: History
Robert K. Wittman-David Kinney: Az ördög naplója. Alfred Rosenberg és a Harmadik Birodalom ellopott kincsei. Fordította: Bayer Antal. Bp., 2016,Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 1696887
15410
313
Books: History
A magyar október. Szerk.: Rainer M. János. Bp.,2016,Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés. DVD-melléklettel. 1696081
15411
313
Books: History
Rolf Fischer: A második világháború. Fordította Béresi Ákos. Pécs, 2011, Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés. 1694436
15412
313
Books: History
Diane Ducret: Hírhedt diktátorok asszonyai. Fordította: Hotya Hajnalka. Bp., 2012,Kossuth. Kiadói papírkötés. 1627700
15413
313
Books: History
Jost Amman, Hans Sachs: Das Ständebuch. Insel-Bücherei Nr. 133. Leipzig, é.n., Insel-Verlag. Kiadói kartonált papírkötés, kopottas borítóval, javított gerinccel, német nyelven. A metszetek a középkori társadalmi rétegeket mutatják be, alattuk gunyoros versikékkel./ Paperbinding, with worn cover, and repaired spine, in German language. 1628937
15414
313
Books: History
Napóleon önéletírása. Bp., 1992, Szépia. Kiadói rézplakettel illusztrált velúrkötés, kissé kopottas borítóval. Reprint kiadás. 1628127
15415
313
Books: History
Kulcsár Zsuzsa: Inkvizíció és boszorkányperek. Bp.,1961, Kossuth. Második kiadás. Kiadói papírkötés. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft