Könyvek: Technika Tételek száma: 40
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1553153
15819
313
Books: Technics
Szerkesztési atlasz. Szerk.: Herczeg István. Bp., 1976, Műszaki. Kiadói műbőr-kötés, az elülső előzéklap szakadt. 1552797
15820
313
Books: Technics
Kiss Szilárd, Takács József: Asztalos szakrajz és szerkezettan I-II. Bp., 1996, Műszaki Könyvkiadó. 11. kiadás. Kiadói papírkötés. 1629564
15821
313
Books: Technics
Andai Pál: A mérnöki alkotás története. A mélyépítés 5000 éve. Bp., 1959, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt, hiányos papír védőborítóban, de belül jó állapotban. 1611791
15822
313
Books: Technics
Cressida Bell: Decoratie Schilderen. h.n., 1997, Cantecleer. Kiadói kartonált papírkötés, holland nyelven./ Paperbinding, in Dutch languages. 1567739
15823
313
Books: Technics
Pál Imre: Térgeometria a műszaki gyakoraltban. Bp., 1973, Tankönyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés. Kiadói műbőr-kötés. 1696238
15824
313
Books: Technics
Bőr- és cipőipari minilexikon. Szerk.: Dr. Vermes Lászlóné. Bp.,1975, Műszaki. Kiadói kartonált papírkötés. 1697378
15825
313
Books: Technics
Werner Cermak: Szitanyomtatás. Ipari szakkönyvtár. Bp.,1979, Műszaki. Kiadói kartonált papírkötés. 1703100
15826
313
Books: Technics
Schenzinger: A fémek regénye. Bp., é.n. Kisgörgényi Bartha Ferenc. Unio. Illusztrált papír védőborítóval. 1613017
15827
313
Books: Technics
Bessenyei Antal: A kis barkácsoló. Rajzolta: Tahi-Toth Nándor. Bp., 1967, Minerva. Kiadói haránt alakú félvászon-kötés, foltos. 1584727
15828
313
Books: Technics
Magyar László: Óraipari zsebkönyv. Bp., 1979, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés. Szép állapotban. 1611947
15829
313
2200
Books: Technics
Sztrókay Kálmán: Kísérletezőkönyv. Flórián Endre, Say Kornél rajzaival. A borítólapot Bánó Endre rajzolta. Bp., é.n., Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói illusztrált félvászon-kötés. 1615314
15830
313
Books: Technics
A technika világa. A. Sz. Fedorov: Miért rozsdásodnak a fémek? Fordította Szőke László./Valkó Iván Péter: Telefon és távíró./ Vécsey Béla: A vas- és acélgyártás./Lőrincz Gáspár: Gépóriások a Szovjetunióban./György Zoltán: Automatagépek./Bodrossy Félix: A plasztikus film. Bp., 1951-1953, Művelt Nép Könyvkiadó. Kiadói kissé kopottas illusztrált félvászon-kötés. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft