Falerisztika: Kitüntetések, jelvények

Tételek száma: 44

1970. "67. Országos Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Kiállítás, Budapest - I. helyezés" aranyozott díjplakett tokban, miniatűr plakettel (60x79mm, 30x40mm) T:2
31026.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1970. "67. Országos Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Kiállítás, Budapest - II. helyezés" ezüstözött díjplakett tokban (60x79mm) T:2
31027.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1974. "Vezess baleset nélkül mozgalom" névre szóló oklevele 516 ezer km után, zománcozott, aranyozott jelvénnyel (15mm) + 1979. "Vezess baleset nélkül mozgalom" névre szóló oklevele 761 ezer km után, aranyozott, zománcozott jelvénnyel (17mm) T:1,2 egyik jelvényen kissé sérült zománc
31028.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

31029.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1975. "Pedagógus Szolgálati Emlékérem" arany fokozat, aranyozott Br kitüntetés mellszalagon T:1-
31030.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

~1970-1980. "Előre - Az úttörőkért" 15 és 20 év, aranyozott, zománcozott fém jelvény (2xklf) (12,5x18mm) + "Törzsgárda" zománcozott fém jelvények (4x) (19x19mm) T:1-,2
31031.

Kikiáltási ár:
800 Ft

~1970-1980. "Magyar Édesipar Törzsgárda" zománcozott fém jelvény (23mm) T:2
31032.

Kikiáltási ár:
800 Ft

~1970-1980. "Zalaegerszeg" 3xklf jelvény T:2
31033.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56

~1970-1980. "Önkéntes rendőr" zománcozott fém jelvény (30x30mm) + "Önkéntes tűzoltó" zománcozott fém sapkajelvény (34x34mm) T:2
31034.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56

~1970-1980. "Magyar Vöröskereszt Kiváló Dolgozója" zománcozott, aranyozott kitüntetés, miniatűrrel, sérült tokban T:2,2-
31035.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

~1970-1980. "Az Építőipar Kiváló Dolgozója" Br kitüntetés T:1-,2
31036.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1980. "Munka Érdemrend ezüst fokozata" adományozói okirata
31037.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft