Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 364

15771.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

15772.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Harsányi Zsolt: A féltékeny költő. Kuplék, dalok, sanzonok. Bp.,1920, Pallas. Korabeli átkötött félvászon-kötés.
15773.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

15774.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

15775.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Rácz Gyula: Bűvészkönyv. Bp., 1942, szerzői. Kissé sérült papírkötésben.
15776.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

15777.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

A Veszprémi Vegyipari Egyetem humorának és diákhagyományainak enciklopédiája. I. kötet: Fejtermék. Szerk.: Bátori Imre, Ferencz Béla, Kothencz János. Veszprém, 1989, Veszprémi Vegyipari Egyetem. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval. Megjelent 1500 példányban.
15778.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Tóth Béla: Mendemondák. A világtörténet furcsaságai. Bp., 1901., Athenaeum. Második, javított és bővített kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon borítóban, javított gerinccel.
15779.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Steinhardt Géza: Steinhardt mesél. Adomák, tréfák, elbeszélések. Bp., 1935, szerzői. Kissé foltos papírkötésben, egyébként jó állapotban.
15780.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

15781.

Kikiáltási ár:
800 Ft

15782.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft