Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 147
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1657215
30655
308
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
~1930. "Budapest Székesfővárosi Levente Egyesületek" Br díjérem, füllel.. Szign.: Boskol L. (41mm) T:2- karc 1006417
30656
308
Numizmatika
1956. "Vasas Együttesek IV. Zenei Fesztiválja Budapest 1956. Április 14-29. - Autóvillamossági Felszerelések Gyára Énekkar" zománcozott fém emlékplakett dísztokban (96x58mm) T:2 1676528
30657
308
Numizmatika
1967. "Csemege 1952-1967 / Emlékül a 15 éves munkáért" Br emlékérem, eredeti tokban (60mm) + DN "BELKER - 20 év törzsgárda" zománcozott kitűző (20mm) T:2 ph. 1677731
30658
308
Numizmatika
1969. "BNV 1969 - Kiváló Szövetkezeti Termékekért OKISZ Vezetőség" részben zománcozott, részben aranyozott díjplakett T:2 1672676
30659
308
Numizmatika
1970. "Az úttörőkért" sárgaréz plakett, eredeti tokban (78x101mm) + DN "TIT (Tudományos Ismeretterjesztő Társulat) 1841)" részben aranyozott fém plakett, eredeti tokban (95mm) + DN "Jászberény" ezüstözött fém plakett eredeti tokban, mellette "Jászberény" jelvény + Csehszlovákia 1985. "1945-1985 - 40. / Velky Krtis (Nagykürtös)" kétoldalas fém emlékérem, eredeti tokban + Portugália ~1974. "Movimento Das Forcas Armadas - 25 Abril 1974" kétoldalas Br emlékérem eredeti tokban T:2 1671862
30660
308
Numizmatika
1974. "Jászapáti Nagyközség" Br emlékplakett. Szign.: MÁTÉ (91mm) T:2 hátodalán durva ragasztásnyom 1121317
30661
308
Numizmatika
1975. "25 éves a Tanács 1950-1975 / A VI. Ker. Tanács Végrehajtó Bizottsága" Br emlékérem tokban (76mm) + 1976. "Száz éves a Telefongyár 1876-1976" fém emlékérem dísztokban, fém kitűzővel (90mm) + DN "VI. Ker. Tanács - A Centenárium évében a VI. Kerület Lakossága Érdekében Végzett Munkájáért" Br emlékplakett dísztokban (115mm) T:2,2- 1432588
30662
308
Numizmatika
1975. "1900-1975 MMG Automatika Művek" vállalati Br plakett a 75. évfordulóra, díszdobozban (102x121mm) T:2 oxidáció 1671760
30663
308
Numizmatika
1978. "KIOSZ 1948-1978" Br emlékplakett eredeti tokban (107x85mm) T:2 1673300
30664
308
Numizmatika
1979-1980. Az Állami Pénzverő által kiadott teljes ezüst (0.835) bélyegérem gyűjtemény fa dísztokban (8xklf) és egy kitűző T:1-,2(PP) 1652270
30665
308
Numizmatika
~1980. "Budapest XVIII. Kerületi Tanács VB. - Kerületünkért" Br emlékérem. Szign.: Kovács (70mm) T:2 hátoldalán ragasztónyom 1675982
30666
308
Numizmatika
1980. "Szovjet-Magyar Közös Űrrepülés - V. Kubaszov - Farkas B." jelzett Ag bélyegérem (3,32g/0.835/22x27mm) + "Szovjet-Magyar Közös Űrrepülés - L. Popov - V. Rjumin - V. Kubaszov - Farkas B. / Interkozmosz" jelzett Ag bélyegérem (4,65g/0.835/22x37mm) T:2(PP) Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft