Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 170

15588.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,70
218,75

15589.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

15590.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

15591.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Fehér Géza: Török miniatúrák. A magyarországi hódoltság koráról. Bp., 1975, Magyar Helikon Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
15592.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Gerő László: Az építészeti stílusok. Bp., 1959, Gondolat. Második, átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászonkötésben.
15593.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Gottfried Semper: Tudomány, ipar, művészet. Valamint egyéb írások, az építészetről, az iparművészetről és a művészeti oktatásról. Szerk.: Hans M. Wingler. Fordította: Zádor Anna. Bp.,1980, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15594.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Gádoros Lajos: A lakás berendezése és méretezése. Bp., 1963, Műszaki Könyvkiadó. 4., bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.
15595.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Miklós Mojezer: Paintings of the passion by master M. S. Bp., 1978, Corvina. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
15596.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

15597.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

15598.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Meződy-Z. Szabó:  Sopron: Egy város évszázadai. Bp., é.n. Révai
15599.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft