Könyvek: Történelem

Tételek száma: 146

A magyarság őstörténete. Szerk.: Ligeti Lajos. Bp., 1986, Akadémiai. Reprint! Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15259.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

15260.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

15261.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

15262.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Mohács emlékezete. Válogatta Kiss Károly. Szerk.: Katona Tamás. Bp., 1976, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15263.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Illés György: Végek dicsérete. Magyar végvárak. Bp., 1985, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, fekete-fehér fotókkal.
15264.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Elekes Lajos: Mátyás és kora. Bp., 1956, Művelt Nép. Félvászon kötés, jó állapotban.
15265.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Klapka György: Emlékeimből. A szöveget gondozta, az eredeti iratokkal egybevetve kiegészítette, a bevezető tanulmányt és a jegyzeteket írta Katona Tamás. Magyar Századok. Bp., 1986, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
15266.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Az aradi vértanúk 1-2. kötet. Válogatta, szerkesztette, az előszót és a jegyzeteket írta Katona Tamás.Pro Memoria. Bp., 1983, Európa. Kiadói papírkötésben.
15267.

Kikiáltási ár:
800 Ft
33

Európa története. Debrecen, 1996, Csokonai. Szerk.: Gunst Péter. Kiadói kartonált papírkötés.  Walter Krämer: A világ csodái. Földünk korai felfedezései. Fordította Auer Kálmán. Univerzum könyvtár. Bp.,1977, Kossuth. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15268.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Magyar történelmi fogalomtár I-II. Szerk.: Bán Péter. Bp., 1989, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15269.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Magyarország története 1890-1918. Szerk.: Hanák Péter, Mucsi Ferenc. Bp., 1978, Akadémia Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15270.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft