https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 467

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Kárpáti Aurél: A vándor visszanéz. Bp.,1963, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés. A szerző által dedikált Deutsch Aladár (1899-1973) főorvosnak.
1
15934.

Kárpáti Aurél: A vándor visszanéz. Bp.,1963, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés. A szerző által dedikált Deutsch Aladár (1899-1973) főorvosnak.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
2
 
Rudyard Kipling: Történetek az őserdőből. (Jungle Book.) Fordította: Békési Gyula. Dr. Pallagi Gyula bevezetésével. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp.,é.n., Athenaeum, 182 p. Kiadói javított gerincű aranyozott félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
1
15935.

Rudyard Kipling: Történetek az őserdőből. (Jungle Book.) Fordította: Békési Gyula. Dr. Pallagi Gyula bevezetésével. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp.,é.n., Athenaeum, 182 p. Kiadói javított gerincű aranyozott félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Tatay Sándor: Húshagyókedd. Bp.,é.n.,Bólyai Akadémia. Kiadói félvászon-kötés. A szerző által dedikált, dátumozva (1943 Könyvnap.)
1
15936.

Tatay Sándor: Húshagyókedd. Bp.,é.n.,Bólyai Akadémia. Kiadói félvászon-kötés. A szerző által dedikált, dátumozva (1943 Könyvnap.)

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
EUR
,
11,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Sulyok Imre: A tábortűz-könyve. A Leventeegyesületek Országos Központja megbizásából írta és összeállította: Sulyok Imre. Bp., é.n., Attila-nyomda. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé kopottas gerinccel, M. Kir. I. honvéd hadtest Műegyetemi levente parancsnokság pecsétjével.
1
15937.

Sulyok Imre: A tábortűz-könyve. A Leventeegyesületek Országos Központja megbizásából írta és összeállította: Sulyok Imre. Bp., é.n., Attila-nyomda. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé kopottas gerinccel, M. Kir. I. honvéd hadtest Műegyetemi levente parancsnokság pecsétjével.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Takáts Sándor: A régi Magyarország jókedve. Bp.,1929, Athenaeum. Második, bővített kiadás. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borítóval, kissé foltos gerinccel. Basch Árpád szecessziós borítójával.
1
15938.

Takáts Sándor: A régi Magyarország jókedve. Bp.,1929, Athenaeum. Második, bővített kiadás. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borítóval, kissé foltos gerinccel. Basch Árpád szecessziós borítójával.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Vérző Magyarország. Magyar írók Magyarország területéért. Szerk.: Kosztolányi Dezső. Jeges Ernő illusztrációival. Budapest, é.n. [1920], Pallas, 236 p. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal, valamint egy kihajtható térképpel illusztrálva. Kiadói illusztrált papírkötés, megviselt állapotban, a borítója szakadozott, foltos, hátsó borítón ceruzás jegyzetekkel.
1
15939.

Vérző Magyarország. Magyar írók Magyarország területéért. Szerk.: Kosztolányi Dezső. Jeges Ernő illusztrációival. Budapest, é.n. [1920], Pallas, 236 p. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal, valamint egy kihajtható térképpel illusztrálva. Kiadói illusztrált papírkötés, megviselt állapotban, a borítója szakadozott, foltos, hátsó borítón ceruzás jegyzetekkel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
A magyar költészet kincsesháza. Szerk.: Endrődi Sándor. Bp.,[1895], Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt., 6+CXXVI ( helyesen:63)+1508 (helyesen: 754)+2 p. Kiadói egészvászon kötés, kopottas borítóval, sérült gerinccel, ajándékozási sorokkal, de belül jó állapotban.
1
15940.

A magyar költészet kincsesháza. Szerk.: Endrődi Sándor. Bp.,[1895], Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt., 6+CXXVI ( helyesen:63)+1508 (helyesen: 754)+2 p. Kiadói egészvászon kötés, kopottas borítóval, sérült gerinccel, ajándékozási sorokkal, de belül jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
EUR
,
15,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Gaal Mózes: Kenyér és becsület. Bp., 1913, Franklin. Harmadik kiadás. Kiadói festett, aranyozott, piros egészvászon-kötés, kopottas borítóval, az utolsó lap és a szennylap kijár.
1
15941.

Gaal Mózes: Kenyér és becsület. Bp., 1913, Franklin. Harmadik kiadás. Kiadói festett, aranyozott, piros egészvászon-kötés, kopottas borítóval, az utolsó lap és a szennylap kijár.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
EUR
,
11,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Gaal Mózes: Hősök regéje. Első rész: Achilles haragja. Második rész: A bujdosó király. Egy kötetben. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp.,[1927], Singer és Wolfner. Két színes egészoldalas címképpel, egészoldalas és szövegközti illusztrációval. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötésben, kopottas borítóval, sérült gerinccel, kis folttal az elülső kötéstáblán.
1
15942.

Gaal Mózes: Hősök regéje. Első rész: Achilles haragja. Második rész: A bujdosó király. Egy kötetben. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp.,[1927], Singer és Wolfner. Két színes egészoldalas címképpel, egészoldalas és szövegközti illusztrációval. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötésben, kopottas borítóval, sérült gerinccel, kis folttal az elülső kötéstáblán.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
EUR
,
14,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Közel 100 darabos dedikált könyv-gyűjtemény. Magyar költők és írók 1945-2000 között megjelent kötetei, mind dedikálva. Mind különböző. Érdemes megnézni!
1
15943.

Közel 100 darabos dedikált könyv-gyűjtemény. Magyar költők és írók 1945-2000 között megjelent kötetei, mind dedikálva. Mind különböző. Érdemes megnézni!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
EUR
,
93,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Görgey Artúr élete és működése Magyarországon. Katalógus. Szerk.: Simon V. Péter. Bp., é. n., Magyar Nemzeti Múzeum. Papírkötésben, jó állapotban.
1
15944.

Görgey Artúr élete és működése Magyarországon. Katalógus. Szerk.: Simon V. Péter. Bp., é. n., Magyar Nemzeti Múzeum. Papírkötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ho, Fred - MArgraff, Ruth: Night Vision. A New Third to First World Vampyre Opera. Brooklyn, 2000, Autonomedia - Big Red Media. CD-melléklettel (2 db). Papírkötésben, jó állapotban.
1
15945.

Ho, Fred - MArgraff, Ruth: Night Vision. A New Third to First World Vampyre Opera. Brooklyn, 2000, Autonomedia - Big Red Media. CD-melléklettel (2 db). Papírkötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz