Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 467

Nast, Clara: Csöppike az iskolában. Bp., 1930, Nova. Kiadói félvászon kötés, illusztrált, kopottas állapotban.
16187.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Fox-Sheinwold, Patricia: Too young to die. 1990, Blitz Editzions. Kartonált kötés, jó állapotban / hardback, good condition
16188.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Kis könyv tétel (4 db): L'Ame Francaise. 1932.; Dr. Gustavus Thirring: Guide to Budapest. Bp., 1932; Kőhalmi Béla: Családi kis lexikon. Bp., 1942; Blaskó Mária: Ezüstcsokor. Bp., Szívgárda; általában jó állapotban.
16189.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Jókai Mór 4 db regénye (A két Trenk; Egy játékos, aki nyer; Fekete vér; Minden poklon keresztül) 8 kötetben, díszes vászonkötésben, példányonként változó állapotban.
16190.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Vegyes könyv tétel-Gergely Márta: Én, Máthé Erzsébet; Kelemen Attila: Kutyás könyv; T. Kovács Hermin: A zöld selyemruha, Eötvös Károly: Magyar alakok; Marlitt: A Schilling-udvarban; Csathó Kálmán: Ezernyolcszázhuszonöt. Andai Ernő: Nyári kaland; Innocent Ernő: Fekete púder; Ifj. Krúdy Gyula: Túry Gida két asszonya. D. Hegyháti Judit: Erdei bál. Kötetenként változó kötésben és állapotban.
16191.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Müller, Jürgen: Movies of the 30s. Hongkong, Köln, London, (...), Taschen. Kiadói papírkötés, színes és fekete-fehér képekkel illusztrált, jó állapotban / paperback, good condition
16192.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Vegyes könyvtétel: a Szépirodalmi Könyvtár 3 kötete, a Pantheon kiválasztottak 2 kötete, stb., átnézésre érdemes, összesen 14 db, példányonként változó, nagyrészt jó állapotban
16193.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Dr. Bartha József: A Magyar Nemzeti Irodalom Története. I. Bp., 1911, Szent-István-Társulat. Harmadik, javított kiadás. Modern félvászon kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, de egyébként jó állapotban.
16194.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Vegyes könyvtétel, 2 db:  Az Erdélyi Helikon íróinak anthologiája 1924-1934. Szerk.: Kovács László. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon-kötés. Jó állapotban. Szlovenszkói magyar elbeszélők. Bp., é.n, Franklin. Kiadói egészvászon-kötés,
16195.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

16196.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Kosztolányi Dezső (szerk.): A Pesti Hírlap nyelvőre. Bp., Légrády Testvérek. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
16197.

Kikiáltási ár:
800 Ft

A sötétség trónállói. Antiklerikális karikatúrák. Szövegét írta Koroda Miklós. Válogatta Győry Miklós. Bp., 1953, Művelt Nép Könyvkiadó. Kiadói kopottas félvászon-kötés.
16198.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft