Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 467
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1616198
16054
307
Kerek egy esztendő 1953. Szerk.: Enczi Endre. Bp.,1953,Ifjúsági. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval. 1615824
16055
307
Bihari Klára: A fekete tündér lánya. Reich Károly rajzaival.Bp., 1983, Móra. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, kissé viseltes gerinccel, de belül jó állapotban. 1612285
16056
307
Ana Tudoras: Cirkusz az erdőben. Fordította Bálint Ágnes. Dem rajzaival. Bukarest, 1957, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói illusztrált papírkötés, megviselt állapotban, kopottas borítóval, az elülső kötéstábla belsején gyerekfirkával, kijáró könyvtesttel. 1613542
16057
307
Kardasova: A kis Rob. Fordította Gáspár Endre. Az illusztrációk N. Cejtlina rajzai nyomán készültek. Bp., é.n.,Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, a fűzése laza, az előzéklapok hiányoznak, a hátsó kötéstáblán firkával. 1613940
16058
307
Sziráky Judit: A csillagvadász. Fazekas Lajos rajzaival. Bp., 1955, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, ajándékozási sorokkal. 1590755
16059
307
Janikovszky Éva: De szép az élet! Réber László rajzaival. Bp.,2004, Móra. Negyedik kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. 1606074
16060
307
Hárs László: Híresincsi szélmalom. Bp., 1955, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borító szélekkel. Fazekas Lajos rajzaival. 1613656
16061
307
Voronkova: Iskolás leszek. Fordította Árkos Antal. N. Knorring rajzaival. Bp., 1954, Ifjúsági Könyvkiadó. Szövegközti rajzokkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval. 1613171
16062
307
B. Pápa Relli: Ferkó. F. Györffy Anna rajzaival. Bp.,1959,Móra. Kiadói haránt alakú illusztrált félvászon-kötés, a borító kopottas, a kihajtható figura feje kissé sérült. 1614391
16063
307
Vacláv Koval: Peti, én meg az atomok. Fordította Tóth Tibor. D.Foll illusztrációival. Bp.,1956, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval. 1615123
16064
307
Ijf. Pataki Mihály: Az eltévedt bárányka. Bp., (1941), Szerzői kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés. 1615201
16065
307
Altay Margit: Gézengúz. Ifjúsági elbeszélés. Bp., é.n.,Pallas. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, szövegközti illusztrációkkal. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft